Як зменшити випромінювання мобільного телефону на людський організм

Статтю оновлено

Випромінювання мобільного телефону переслідує сучасну людину і в будинку, і під час роботи та відпочинку. Ні куди від цих прихованих хвиль не сховатися. У наше життя  таке облаштування зв’язку принесло велику кількість зручностей, але не про це піде мова. Відомі медики б’ють тривогу у зв’язку зі збільшенням захворювань у людей, пов’язаних з найшкідливішою дією цих переговорних апаратів на наш мозок.

Відмовитися від використання мобільника тепер дуже важко. Він просто потрібний для швидкого зв’язку. А ось правильна експлуатація “корисності” потрібна, щоб понизити найнебезпечніше опромінення в ділянці голови. Не всі нижчевикладені рекомендації можна виконати в різних умовах. Але якщо частини порад дотримуватися щодня, то здоров’я людини постраждає значно менше.

Особливо хочеться зупинитися на дитячій безпеці. Слід обмежити кількість дзвінків для дітей. У продажу з’явилися вироби що сполучають абонента тільки з батьками. Якщо таке покупка невигідна для сімейного бюджету, то слід хоч би включити опції спілкування підлітка, що обмежують час. Хоча можливо купити гаджет зі знижкою на спеціальних сайтах купонів і промокодів.

 

Для дорослої людини мінімальний захист від випромінювання мобільного телефону знайдений давно, але ці правила частенько ігноруються.

  • Найдієвіший спосіб уберегти себе від цієї напасті полягає в перенесенні розмов з будівлі на вулицю. При неможливості цього методу слід постаратися ближче наблизити апарат до вікна.
  • Не можна притискати щільно телефон до вуха, чим більше відстані між ними, тим краще. Не слід його обхоплювати долонею, а акуратно утримувати за нижню частину тим самим звільняючи вільний доступ сигналу до антени. Тримати мобільник вертикально означає створити паралельність з вишкою, що також зменшить силу сигналу.
  • Максимальна потужність випромінювання, а вона найшкідливіша, виникає при неможливості хвилі вільно досягти телефону. Такими перешкодами є стіни, кузови автомобілів, значна відстань від стільникової вишки.
  • Переговорний пристрій у машині використовувати треба тільки в крайньому випадку. На дачі не перешкодить поставити антену збільшуючу силу прийому. І звичайно короткі бесіди з мінімальною частотою дзвінків значно зменшать випромінювання мобільного телефону на організм.

 

Коментарі 1 коментар

  • Я б дуже не рекомендувала тримати телефон постійно біля себе, замість довгих бесід по телефону – зустрічі з друзями особисто. Спати з телефоном під подушкою – заборонено. Хоча з функціями сучасних телефонів також потрібно обов’язково починати дбати про кібербезпеку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *