Роздільне харчування. Принципи

І ось ви вирішили позбавитися від звички їсти багато, смачно, шкідливо і вирішили перейти на здорове роздільне харчування. Настрій такий як треба, усі основні принципи роздільного харчування вивчені, хочеться терміново з’їсти що-небудь дуже корисне і дуже роздільне. Думки про те, що корисне харчування смачним не буває, сверлять мозок, але ви тверді у своїх починах і стійко доварюєте порцію дуже корисної вівсянки без солі, цукру, олії і тому подібних шкідливостей. “Звикну” — думаєте ви і перекладаєте трохи похмурого виду кашку в чарівну тарілочку, щоб хоч якось прикрасити свій перший здоровий сніданок.

Не все так погано, як здається! Не піддавайтеся на загальноприйняті провокації про те, що здорова їжа смачною не буває. Це справжнісінький міф. Суть роздільного харчування не у тому, щоб їсти несмачно, а в тому, щоб відчути природний смак натуральних продуктів. Взагалі, якщо ви не можете похвалитися залізною силою волі, переходити на здоровий спосіб харчування краще поступово. Так буде легше і вам, і людям, що оточують вас. Звикаючи до нового способу харчування, ви, як би це нереально зараз не здавалося, незабаром відчуєте, як потреба в так званих “шкідливих продуктах” відпаде сама собою. Одного прекрасного дня ви зрозумієте, що олія стає для вас непотрібною. Адже олія, по суті – це не їжа, а приправа до страв.
Поступово зайвими стануть хліби, будь-які супи. Адже все, що ви кладете в суп, можна набагато з більшою користю їсти окремо. Звичайно, усе це приходить не відразу.

Якщо ви зовсім не можете обходитися без м’яса – заміните ковбасу, вироби з фаршу(котлети, тефтелі і тому подібне) – цілісною рибою і м’ясом, звареними у воді, а краще – на пару. Але не забувайте, що вживати їх треба без гарніру. А гарнір краще з’їсти наступного разу як цілком самостійну страву. Що стосується фруктів, горіхів, баштанних культур – вони найчастіше і так вживаються окремо. Головне – прислухайтеся до свого організму – він сам підкаже, в чому на даний момент є потреба: в гречаній каші, овочевому салаті, а може бути в пророслій пшениці.

Асортимент відповідних для вас продуктів викликає проблеми лише на початку. Поступово ви запам’ятаєте усі пункти таблиці сумісності продуктів харчування, раціон значно розшириться і проблема “чого би поїсти” перестане для вас існувати. Головне не забувати основні принципи роздільного харчування. Старайтеся, щоб несумісні продукти не змішувалися в шлунку: дотримуйтеся достатнього інтервалу між їдою. Якщо ви сильно голодні, тобто ви будете з великим задоволенням, це стане причиною кращого засвоєння їжі, підвищення її ККД, так би мовити. З часом вам цілком вистачатиме дворазового харчування, а іноді і один раз буде досить. Не забувайте, що принципи роздільного харчування сприяють природному процесу вдосконалення організму. Поступового, але неухильного вдосконалення! Крім того, це найкращий раціон харчування для схуднення.

До речі, особливо корисне роздільне харчування для дітей. Воно допоможе запобігти багатьом дитячим хворобам і виробити у дитини звички, які сформують міцний фундамент здоров’я.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Теги: роздільне харчування, принципи роздільного харчування