Лікування герпесу в домашніх умовах

Починається все з легкого поколювання на губах, що поступово переростає у свербіж, і що у результаті проявляється висипанням дрібних не дуже гарних бульбашок. Більшість людей, що читають цей опис, безпомилково вгадали прояви вірусу герпесу. Якщо для вас ці симптоми зараз актуальні – це означає, що прийшов час починати лікування герпесу в домашніх умовах.

likuvannya-gerpesu-v-domashnih-umovah-2

Причини появи герпесу
Цей підступний ворог завжди з’являється нишком, коли у нашого організму вже бракує сил на боротьбу з його агресією. Як правило, нападає він у момент послаблення імунітету, після відчутого стресу, переохолодження або перегрівання організму. Лікарі і учені запевняють нас в тому, що це захворювання знайоме 90% жителів нашої планети. Але і щасливчикам, що залишилися, все ж не варто занадто вже радіти. Заразитися вірусом герпесу насправді дуже легко. Передається він і через поцілунок, і при використанні одного посуду, і навіть повітряно-краплинним шляхом. Особливу небезпеку представляє активна бульбашкова фаза в перші дні хвороби – у цей момент вірогідність заразитися від хворої людини дуже висока. Потрапивши в організм, цей диверсант веде свою підривну діяльність і залишається там на ПМЖ. І на сьогоднішній момент ще ніхто не придумав спосіб як його звідти виселити. Тому для багатьох читачів наступна інформація може бути дуже корисною.

Лікування герпесу в домашніх умовах
Лікування герпесу в їх умовах може дати непогані результати і зміцнити ослаблений імунітет. Отже, якщо на особу усі ознаки лихоманки, що починається, негайно варто починати лікування. Напевно багато хто з описаних нижче засобів знайдеться у будь-якій домашній аптечці.

Ялицева олія від герпесу
Одне з найефективніших засобів народної медицини проти вірусу герпесу – це ялицева олія. Видумувати тут нічого не потрібно: просто змащуйте нею бульбашки, що проявилися, кожні три години. Перед сном тампон з олією можна потримати на ураженому вірусом місці біля півгодини. Під час обробки ураженої ділянки шкіри можливе не сильне попікання. Цей спосіб дає хороший ефект вже на третій день лікування.

Сірка від герпесу
Вилікувати герпес в домашніх умовах можна, навіть якщо поруч взагалі немає ніякого препарату, цілющої рослини або ефірної олії. Не занадто естетичний варіант, але цілком дієвий. Треба дістати трохи сірки з власного вуха і нанести її на уражену ділянку шкіри. Ось вам і противірусний засіб, що синтезується власним організмом.

Часник від герпесу
Відмінно справляється з проявами вірусу герпесу наш старий знайомий – часник. Для лікування знадобляться розрізані часникові часточки, які з періодичністю в дві години треба прикладати до висипань. Перед сном потримати часточку часнику на ураженому вірусом місці можна 10 хвилин. Після цієї процедури змастіть висипання медом. Лікування у такий спосіб треба проводити тільки три дні.

Зубна паста для лікування герпесу
Не зовсім природний засіб, проте, для лікування герпесу в домашніх умовах дуже до речі припаде звичайна зубна паста. Вона дуже ефективно підсушує герпесні висипання. Чотири рази протягом доби заглядайте у ванну за цими простими ліками, і процес загоєння значно прискориться.

Валокардин
У домашніх умовах герпес можна лікувати і за допомогою валокордину. Досить три рази в добу цими ліками змочувати неприємні бульбашки. Цим способом лікуватися треба дві доби.

Як швидко вилікувати герпес на губі
Бувають ситуації, коли привести себе в порядок треба в лічені години (зйомка, побачення і тому подібне). Засіб, здатний швидко вилікувати герпес на губі, складається з 2-х чайних ложок меду, однієї чайної ложки кави, половини чайної ложечки борошна і двох, заздалегідь подрібнених часточок часнику. Усі вказані інгредієнти змішати в однорідну масу. Тепер впродовж двох годин підряд треба продовжувати наступні дії: на місце висипання наноситься товстий шар щойно приготованих ліків і залишати до повного висихання. Кірочка, що утворюється, повинна сама відділятись. Потім наноситися наступний шар ліків. І знову потрібно чекати остаточного висихання складу. Отже, декілька годин. Після такої “атаки” на ненависні бульбашки, вони повинні стати зовсім непомітними. Тепер їх можна приховати під косметикою.

Та все ж, кращим засобом проти вірусу герпесу залишається профілактика цього захворювання. Щоб не доводити до самолікування герпесу в умовах будинку, треба ретельно стежити за своїм способом життя. Міцний, здоровий імунітет – головний ворог будь-якого вірусу. Займайтеся спортом, їжте поменше жирного, гострого і солоного, загартовуйтеся, приймайте вітаміни. Загалом, зміцнюйте імунітет усіма доступними засобами. Велике значення має особиста гігієна. Використовуючи ці нехитрі знання, ви з легкістю впораєтеся з небезпекою, що насувається. Не залиште вірусу жодного шансу!

Теги: герпес лікування, лікування герпесу