Як кинути пити самостійно та назавжди

Кинути пити самостійно дуже складно, проте можливо. Скільки випадків навкруги, коли людина говорила собі “Досить!” і кидала пити назавжди. Найчастіше до такого кроку штовхає близькість смерті. Наприклад, коли лікар говорить: “Або ви кинете пити, голубчик, або ви кинете жити”. І людина в надії залишитися в живих відмовляється повністю від алкоголю. Подібних випадків тисячі. Напевно серед ваших знайомих є такі люди. Проте невиліковна хвороба – не обов’язкова умова для того, щоб кинути пити. Навіщо чекати критичного стану, коли можна не доводити себе до цього? Поганий стимул для алкоголіка? Так, дійсно, кинути пити самостійно просто так, знічев’я навряд чи вдасться. Тут треба захотіти. Та не просто захотіти, а захотіти беззастережно, вселити собі, що без цього кроку життя неможливе (адже це правда!).

Такого стану не поясниш словами. Це може зрозуміти тільки людина, що наважилася покінчити із згубною звичкою раз і назавжди. Причому це не лише звичка пити, але і будь-яка інша небезпечна пристрасть – палити, багато є, грати в азартні ігри і тому подібне. А для цього треба час. Час усвідомити самого себе як людину потрібну, гідну, справжню, вартісну, а не п’яну ганчірку. Час подумати в тиші на тверезу голову. Час виробити в собі непереборне бажання – кинути пити.

Чекати допомоги від якихось чудодійних препаратів, іноземних книг або магів-чарівників – це тільки шкодити собі. Усі ці засоби, звичайно, допомагають, але тільки за умови беззастережного самостійного бажання людини кинути пити. Без докладання зусиль зі свого боку – це марна трата грошей, часу. Тут важлива тільки власна сила волі і тверда упевненість в правильності вибраного напряму. Ви наважилися на цей відповідальний крок – кинути пити самостійно? Ви – справжня людина! Мужня, сильна! У вас все вийде! Є деякі способи, що допомагають позбавитися від нав’язливого бажання випити, а швидше такі, що віддволікають від нього. Чому б і ними не скористатися?

Десять правил для тих, хто хоче кинути пити самостійно:

  1. При появі бажання випити зробіть декілька глибоких вдихів. Повторюйте про себе, як мантру: “Я кинув пити”.
  2. Приймайте теплу ванну двічі в день. Випивайте по 2 склянки теплого чаю, поки знаходитеся у ванні.
  3. Випийте 8-10 склянок води між їдою.
  4. Здійснюйте прогулянку після їди, тримайтеся чимдалі від випиваючих компаній, де спокуса випити занадто велика.
  5. Якщо бажання випити нестерпно, прийміть теплий душ. З одного боку, в душі випивати досить-таки складно, з іншого, це заспокоїть ваші нерви.
  6. Уникайте гострої їжі і приправ.
  7. Скоротіть вживання риби, птаха, м’яса, менше пийте чаю, кави, оскільки сечова кислота, аміак, що міститься в м’ясі і кофеїн, який міститься в каві, збільшує бажання “пропустити соточку”.
  8. Їжте якомога більше овочів і фруктів, скоротіть вживання солодощів – і бажання випити пройде набагато швидше.
  9. Приймайте вітамінні комплекси, особливо вітамін В.
  10. Завжди будьте твердо упевнені у своєму бажанні кинути пити самостійно. Ніяких “але”, “а може” і тому подібне. Тверде “ні” кожного разу, коли виникає бажання або можливість, ще нікого не підводило. І не падайте духом, навіть якщо дуже важко, не впадайте в депресію — вона мимоволі знову приведе до старого способу життя. Боротьба з депресією – тільки позитивний настрій!

Як кинути пити самостійно: вплив дієти на бажання випити

І ще кілька слів про продукти харчування: лабораторні дослідження показали, що споживання певних продуктів сприяє появі бажання випити. Такими продуктами є чай, кава, приправи, продукти з цукру. Такий же ефект ці продукти мають на курців. За спостереженнями учених, вегетаріанці мають істотно меншу схильність до алкоголю і тютюну, ніж люди, що вживають м’ясо.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Теги: як кинути пити, кинути пити