Від чого з’являються прищі

Причини появи прищів на обличчі і тілі можуть бути дуже різними. Природно з цією проблемою, особливо якщо вона турбує вже далеко не в юнацькому віці, треба проконсультуватися з лікарем. Проте однією з найпоширеніших причин появи цієї неприємності є все ж неправильне харчування. Від чого з’являються прищі і що б таке з’їсти, щоб їх уникнути?
Від чого з’являються прищі
1. Поява прищів внаслідок вживання кави і чаю — напевно ні для кого не секрет. Причина появи висипу полягає в тому, що вони надмірно стимулюють вироблення такого гормону, як кортизол, який робить нашу шкіру схильною до жирності і роздратування, а нервову систему чутливішої. Таким чином, якщо прищів в звичайних умовах можна уникнути, ці продукти провокують їх появу.
2. Цукор і інші солодощі – це ще один продукт, що є причиною появи прищів. До речі, цукор взагалі протипоказаний нашій шкірі(чого не можна сказати про сухофрукти і мед). Необхідно проявляти обережність і з горіхами: їх слід вживати в невеликій кількості, інакше висипу не уникнути.
3. Досить часто причиною, від чого з’являються прищі, стають такі продукти, як морозиво, молоко, жирні сири і інші продукти. Вони змушують працювати наші сальні залози набагато активніші, що також сприяє появі прищів.
4. Якщо ви хочете позбавитися від вугрового висипу, виключите зі свого щоденного раціону продукти, що містять консерванти(включаючи солодку воду, чіпси і навіть соки з пакетів). Жарена і жирна їжа погано засвоюється організмом, негативно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту, порушує обмін речовин, сприяє утворенню жирових відкладень (чи не ви розшукуєте в магазинах блузи для повних?), а також негативно впливає на стан нашої шкіри. Ці продукти також слід виключити з раціону!
Ну з чіпсами і солодкою газованою водою все зрозуміло. Шкода, що в цей список входять горіхи, молочко, сир і тому подібне смачні і корисні продукти. Я вважаю, що у будь-якому випадку помалу їх треба включати в раціон. Нехай в мінімальних кількостях, але вони принесуть користь організму і не зашкодять шкірі.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Теги: від чого зявляються прищі, від чого прищі