Запалення ясен: лікування травами

Бактерії в порожнині рота можуть привести не лише до появи карієсу, але і до такого захворювання як гінгівіт. Це запалення ясен, що характеризується їх червоністю, набряклістю, кровоточивістю. До цього захворювання не слід відноситися легковажно, починати лікування запалення ясен якомога раніше, оскільки в запущеній стадії гінгівіт може привести до випадання зубів. Але, навіть на початковій стадії хвороба приносить масу незручностей. Це і неприємний запах з рота, і хворобливі відчуття. Якщо затягувати з лікуванням, то з кожним днем ці симптоми тільки посилюватимуться, а до них додаватимуться нові. Щоб зупинити запалення ясен і запобігти випаданню зубів, використайте простий природний засіб. Він допоможе убити бактерії і позбавити вас від тяжких болів.

Запалення ясен: лікування сумішшю трав
Для приготування порошку необхідно змішати:

  • 2 ст. ложки кори білого дуба (порошок)
  • 1 ст. ложку трави мирра (гранули)
  • 3/4 ст. ложки листя м’яти перцевої (порошок)
  • 1/2 ст. ложки трави анісу (насіння)
  • 1/8 ст. ложки гвоздики(порошок)

Якщо трави у вас не в порошках, то подрібніть інгредієнти. Усі складники треба перемішати і помістити в невеликий контейнер. В якості профілактики можна використати цей засіб раз на тиждень. Але якщо у вас вже розвинувся гінгівіт, то вона знадобитися вам тричі в день. Для лікування запалення ясен нанесіть невелику кількість порошку на зубну щітку і чистіть зуби і ясна так само, як зазвичай. Прополощіть рот. Якщо процедура здасться вам не зовсім приємною – уявіть, що це звичайний зубний порошок. Адже використовують же трави і ефірні олії для обличчя і тіла. Чому б не полікувати ними і ясен. Не хвилюйтеся, якщо в процесі чищення ви проковтнули якусь кількість порошку – це абсолютно нешкідливо. Якщо порошок здасться вам занадто гірким, то додайте в нього трохи більше м’яти. Якщо захворювання встигло перейти у важчу стадію, то змішайте порошок з дистильованою водою і нанесіть пасту, що вийшла, на зуби і ясна з обох боків. Тримайте пасту у роті стільки, скільки зможете, потім прополощіть.Цей засіб так само добре діє для усунення зубного болю, а також використовується як профілактика захворювань ясен.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Теги: запалення ясен, запалення десен