Чи варто купляти багаторазові підгузники

Догляд за новонародженою дитиною — хоч і приємне, але досить така морочлива справа. З “памперсами” все спростилося, сучасні мами звільнилися від нескінченного прання. Та і гігієна начебто не страждає. Незважаючи на часті заяви про те, що шкіра малюка під «памперсом» потіє і дратується, можу із власного досвіду сказати — нічого подібного. Якщо підгузник не надівати один раз і на цілий день, з шкірою все буде в порядку. Хоча звичайно є діти з чутливою шкірою, яким не підходять одноразові підгузники. У програші залишається тільки природа. Не замислювалися, скільки використаних «памперсів» у день ви викидаєте? Якщо зібрати усі викинуті памперси, використані однією дитиною — вийде величезна купа сміття,що довго розкладається. Адже натурального в памперсі — тільки шар, прилеглий до тіла. Усе інше переробляється довгі десятиліття (а може і століття). Проте альтернатива є. Відносно нещодавно з’явилися і вже активно використовуються багатьма батьками багаторазові підгузники для новонароджених. Це не старі добрі марлеві подгузнички – вони цілком зручні і не поступаються по експлуатаційних характеристиках “памперсам”. Непромокальні, але при цьому повітропроникні трусики залишаються на колишньому місці, а “відпрацьований” вкладиш опиняється в гірці білизни, призначеній для прання, зверніть увагу, не у відрі для сміття.

Що з себе представляють багаторазові підгузники для новонароджених?
Ключовим моментом є те, що весь підгузник зроблений з натуральної тканини. Адже шкіра малюка дуже гостро відгукується на дотик з синтетичними матеріалами, що не пропускають повітря, провокуючи подразнення. Як самі багаторазові підгузники для новонароджених, так і змінні вкладиші для них зроблені виключно з бавовни. У деяких варіантах підгузників в зовнішньому шарі є “хитрий” матеріал, який називається гідрофобна мембрана. Попри те, що він плівковий, він має пористу структуру, що і забезпечує вільний шлях для проникнення повітря до шкіри малятка, затримуючи рідину. У інших же — це звичайні щільні трикотажні трусики, усередині яких — багатошаровий вкладиш. Це означає, що коли крихітка намочить підгузник, він це відчує – адже внутрішній вкладиш буде мокрим(на відміну від всмоктуючих все і вся “памперсів”), але при цьому простирадло під маленьким залишиться сухим і прання мамі не додасться. Ну а оскільки усередині – мокро, то сам малюк відчуватиме незручність і активно на це реагувати. Відповідно, у малятка з перших днів почне формуватися природне небажання виявитися мокрим, і слід чекати, що подальший перехід до горщика станеться максимально природно і без особливих проблем, властивих “памперсним” діткам.

Де купити багаторазові підгузники?
Купити багаторазові підгузники можна в дитячому супермаркеті. Проте для того, щоб їх знайти у продажу — доведеться постаратися. На жаль, зустрічаються вони нечасто. Простіше і доступніше купити багаторазові підгузники в інтернет-магазині. Тут вибір досить великий. Якщо ви не упевнені в тому, чи готові ви використати такі підгузники — можете придбати пробний набір. Коштує він недорого. Так, якщо раптом такий варіант сповивання вам не підійде — не так буде шкода грошей. Ну а якщо ви твердо переконані в правильності природного сповивання — вибирайте великий набір підгузників. Окрім самих підгузників до його складу входять ще такі корисні предмети, як непромокальна підстилка для ліжечка, дитяча ковдрочка і так далі.

Як користуватися багаторазовими підгузниками?
Одягати, знімати, міняти вкладиші у багаторазових підгузників для новонароджених не важче, ніж справлятися з “памперсами”. З одного боку, доведеться частіше засвідчуватиця, що дитині сухо, частіше возитися із заміною. З іншого боку, шкіра дитини здорова, тобто мама спокійна. Для вкладиша зазвичай передбачена спеціальна кишенька. А розмір можна регулювати завдяки кнопочкам, мотузочкам або розміром самих пеленальних трусиків (залежно від фірми виробника). Так що підгузник «росте» разом з його господарем. Багаторазові підгузники і вкладиші для них можна прати, скільки завгодно. Тобто, одного разу купивши їх, можна позбавитися від необхідності кожного тижня купувати величезний пакет “памперсів”, який до того ж коштує чималих грошей. Правда, одноразове вкладення у багаторазовий варіант підгузників виходить теж не з дешевих. Але окупляться вони швидко. До того ж, як вже говорилося, є можливість купити багаторазові підгузники в міні-комплекті на пробу.

До того ж додаткові вкладиші можна зробити самостійно — просто згорнувши в декілька шарів марлю або тонку бавовняну тканину. Багаторазові підгузники для новонароджених: достойна відповідь на питання екології. Вибираючи найкрасивіший одяг, найкорисніше харчування дитини, піклуючись про здоров’я, не можна забувати і про здоров’я нашої планети. Адже щоденні 5-8 підгузників не пропадають безслідно, а лежать на звалищі десятки років. Уявіть, яка гора використаних памперсів зібралася б за 2-3 роки (поки малюк підросте), якщо б ви їх викидали біля свого дому. А якщо діток двоє-троє. А в масштабах усієї країни це взагалі цифра неймовірна. Про це мало хто замислюється, адже для діток нічого не не жаль. Проте яку планету ми для них залишимо? Дуже важливим є якраз те, що багаторазові підгузники для новонароджених абсолютно не впливають на екологію. По-перше, матеріали, з яких вони виготовлені, розкладаються впродовж року максимум – адже це звичайна бавовна. По-друге, їх можна передати “у спадок” молодшій дитині. Безумовно, одноразові підгузники не варто скидати з рахунків. У них, наприклад, зручно, якщо ви йдете “в люди” — щоб не довелося міняти вкладиш в підгузнику посеред магазину або поліклініки. Але це – як одноразовий посуд: щодня ним користуватися не будеш, але у виняткових випадках вона дуже навіть зручно.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Теги: багаторазові підгузники, багаторазові підгузники відгуки