Як вивести бородавки в домашніх умовах

Бородавки – річ не зовсім приємна, особливо тоді, коли вони псують зовнішній вигляд людини. Вивести бородавки самостійно можливо. Тут нам в пригоді стануть перевірені часом та досвідом народні методи. 

Рослини проти бородавок

Першою у списку народних засобів від бородавок є горобина. Кашка з її ягід накладена на бородавку та зафіксована пластиром – один з найпростіших варіантів. Повторювати таку процедуру потрібно щодня. Як правило, після десяти днів курс лікування можна припиняти, адже результат вже стає помітним.

Ще одним чудовим засобом від бородавок є часник. Якщо ви вирішили використати саме його, вам знадобиться один зубчик, який потрібно розрізати і зрізом натерти бородавку. Така процедура може мати ефект у вигляді пощипування. Її регулярне проведення протягом певного періоду приведе до почервоніння бородавки. А ще з часом вона відпаде. Подібно на бородавки діє і сік цибулі. Змащуємо соком бородавку і залишаємо висихати. Це дієва процедура, однак вона досить тривала. Ще одним способом позбавлення від бородавок, який до того ж не передбачає ніяких неприємних відчуттів є натирання картопляною шкіркою, проте це потрібно виконувати чотири-п’ять разів на день. За умови, що бородавки щойно проявилися та ще зовсім рожеві, можна спробувати вивести їх при допомозі соку кульбаби або чистотілу. Процедуру необхідно повторювати щодня до тих пір, поки бородавка не зникне.

Цікаві способи виведення бородавок

Бородавки в домашніх умовах можна виводити не лише народними засобами. Існує також безліч народних повір’їв що сприяють позбавленню від цього неприємного явища. До прикладу, згідно з одним із них бородавку необхідно обв’язати шовковою ниточкою, далі зняти її і закопати під ґанком будинку.

Книга народних рецептів теж включає подібний спосіб: над бородавкою потрібно зав’язати вузол шовковими нитками, далі взяти свіжу картоплину, розрізати її не до кінця і сховати у проріз цю нитку. картоплину закопати в землю так, щоб ніхто не бачив. Як тільки бульба погниє, бородавка відразу відпаде. 

Усе це схоже на певний ритуал, що покликаний сформувати намір позбавитися від бородавки. Адже вона завжди псуватиме ваш зовнішній вигляд, де б на тілі вона не знаходилась. Отож, просто потрібно сильно повірити в те, що ниточка і справді позбавить вас від бородавки. Вірте, що бородавка зникне – і вона зникне насправді. Не важливо який з рецептів і способів ви оберете, головне аби результат був позитивним!

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Теги: як вивести бородавки, як вивести бородавку