Багаторазові підгузки: ніяких “проти” – тільки “за”

Усі мами прагнуть дати своїм діткам усе саме хороше і якісне. При народженні малюка батьки замислюються про якість і безпеку підгузків. І одноразові “памперси” не завжди відповідають їх уявленням про правильний догляд за крихіткою. Багаторазові підгузки – ідеальне рішення для таких батьків. Вони – екологічні, економічні та зручні. Виготовляють такі підгузки з екологічно чистих продуктів без застосування хімічних речовин. Це їх “фішка”. І хоч ціна їх “кусається”, проте користуватися ними можна з народження дитини до 2-3 років.

З чого робляться підгузки

Багаторазові підгузки виготовлені з “полібраша”  – синтетичній тканині (полі-поліестер) із м’яким ворсом. Ця тканина відводить вологу від шкіри, і дитина почуває себе сухою у багаторазовому підгузку. Полібраш виключає перегрівання малюка, оскільки тканина тонка. Підгузки “дихають” і не пропускають вологу.

Вкладиші в підгузках

8-6938684Вкладиші підгузка бувають з мікрофібри і бамбукового волокна. Мікрофібра – це новітня поліефірна тканина, вона має антибактеріальні і гіпоалергені властивості. Мікрофібра незвичайно м’яка для шкіри, добре вбирає вологу і не має неприємного запаху після прання.

Бамбукова тканина (волокно) – це екологічний продукт, його отримують із бамбука внаслідок механічної обробки. Бамбукова тканина відрізняється натуральними антимікробними властивостями, які не зникають навіть після численних прань. Бамбукове волокно теж добре поглинає вологу і не має запаху після прання. До того ж, найголовніше – не викликає алергію.

Використання багаторазових підгузків

Підгузки дуже прості у використанні: вони оснащені кнопками для регулювання, тому один і той же підгузок підійде для дитини і в 1 місяць, і в 2 роки (до 15 кг). У комплект входить сам підгузок і є 2 змінні вкладиші. Вкладиш можна просто покласти на внутрішню частину підгузка або ж покласти в кишеньку. Можна одночасно використати обидва вкладиші (один в кишеню, а інший на внутрішню частину підгузка).

Догляд за багаторазовим підгузком

Після використання потрібно від’єднати усі кнопки, дістати з кишеньки підгузника вкладиші. Якщо є частинки твердого стільця, то їх можна скинути в унітаз, а потім змити під сильним струменем води.

Підгузки перуть вручну або в пральній машині при 40-60 градусах, 2 рази на тиждень з метою дезинфекції прати за температурою 90 градусів.

Рекомендується користуватися дитячим порошком, небажане використання хлорміских вибілювачів, мила, кондиціонерів, щоб уникнути втрати всмоктуючих властивостей підгузка. Сушити в розпрямленому виді чимдалі від батареї. Гладити не треба!

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.