Фітнес для схуднення в домашніх умовах

Абсолютно кожна жінка хоче вражати оточення прекрасною фігурою, яку будуть жадібними очима проводжати натовпи чоловіків. Тільки ось не кожна готова докладати до досягнення своєї мрії хоч яких-небудь зусиль. Напевно, саме тому на вулицях наших міст все ще можна зустріти представниці прекрасної статі досить угодованих розмірів.
Якщо ж ви не відносите себе до числа непоправних ледарок, і не скаржитеся усім знайомим, що на себе абсолютно бракує часу, а навпаки, знаходите сили хоч би зрідка притягнути себе в спортзал, наші раді з моделювання власної фігури, не виходячи за межі квартири, напевно послужать вам хорошу службу.
Підготовка тіла до фітнесу для схуднення в домашніх умовах
Отже, перше, з чого ви повинні починати кожне зайняття – ця обов’язкова розминка. Вашим м’язам потрібне розігрівання, інакше, даючи їм серйозне навантаження, ви ризикуєте отримати травму. Розминку можна розпочати з ходьби, що поступово перетікає у біг на одному місці. При цьому необхідно високо задирати коліна. Потім виконаєте декілька нахилів в різні боки, і закінчите розминку обертальними рухами і махами ногами і руками.
Основні вправи для схуднення
Вправа №1
Розпочніть роботу з самих “проблемних” частин тіла. Як правило, до таких відносяться сідниці і стегна з внутрішньої частини. Боротися із зайвими сантиметрами в цих зонах можна за допомогою присідань. Початкове положення – ви стаєте прямо, ноги злегка розставлені, руки лежать на талії. На вдих роблять присідання, на видих – встають. Спину необхідно тримати прямій. За один раз треба сісти 20 разів. Починати зайняття можна з одного підходу по 20 повторень, і поступово доводити кількість підходів до трьох. Вже за два тижні ваші м’язи звикнуть до постійного навантаження, і можна буде підключати гантелі.
Вправа №2
Ще одно вправа з циклу фітнес для схуднення в домашніх умовах, спрямоване на створення пружного рельєфу стегнової поверхні носить назву “випади”. Початкова вправа така ж, як і для першої вправи. Вам необхідно зробити широкий крок з правої ноги вперед так, щоб коліно лівої ноги торкнулося підлоги. Потім ці ж дії виконати з іншою ногою. Кожна нога в результаті повинна отримати навантаження з 15 повторів. Поступова кількість повторів для кожної ноги збільшують до 30, а кількість підходів – до трьох з хвилинними перервами.
Вправа №3
У жінці повинно бути прекрасно все. Наступна вправа спрямована на зміцнення м’язів грудей, завдяки якому навіть після пологів і вигодовування немовляти ви зможете демонструвати оточенню відмінний підтягнутий бюст.
Початкове положення – ви лежите на лаві або кушетці, руки при цьому розведені в сторони. Для цієї вправи вам знадобляться гантелі. Зробіть глибокий вдих, і на виході заведіть руки за голову. На вдих треба повернути руки в початкове положення. Для першого разу буде досить зробити один підхід в 12 повторів. Через декілька зайняття спробуйте узяти важчі гантелі – їх масу треба поступово збільшувати. Кількість підходів так само повинна вирости до трьох.
Вправа №4
Не секрет, що самий смачні тортики і булочки в першу чергу позначаються на наших боках, талії і животі. І людство доки не придумало найбільш ефективних способів привести ці частини тіла в ідеальний стан, як вправи на прес.
Для тренування нижнього відділу пресу комплекс вправ “фітнес для схуднення в домашніх умовах” пропонує прийняти положення лежачи на спині, руки зафіксовані над головою (просто тримайтеся за край дивана, або нижні перекладини шведської стінки), ноги витягнуті. Поступово притискуйте ноги колінами до грудей, потім на видиху випрямите їх вгору, і опустите. Робіть вправу стільки разів, скільки зможете. І не забудьте поступово від зайняття до зайняття збільшувати кількість підходів.
Верхній відділ пресу можна довести до досконалості за допомогою наступної вправи: початкове положення – лежачи, ноги зігнуті в колінах, ступні міцно притиснуті до підлоги. Вам необхідно, не відриваючи ступні від підлоги, підняти верхню частину тулуба так, щоб в результаті лопатки виявилися над підлогою.

Крім того, відмінним помічником у формуванні тонкої талії, а також в усуненні целюлітних відкладень буде спеціальний гімнастичний обруч. Для першого разу його можна крутити не більше 10 хвилин, і лише поступовий час зайняття з цим снарядом треба збільшувати.

З часом до цього комплексу вправ можна буде додати і інші. Проте не забувайте, що красива фігура – це не лише фізичне навантаження. Не нехтуйте радими з правильного харчування, включайте в раціон більше овочів і фруктів. Намагайтеся не наїдатися на ніч, а за сніданком, навпаки, нікуди не квапитеся. І частіше бувайте на свіжому повітрі. В цьому випадку ви зможете побачити результат вже після місяця регулярних тренувань. Удачі вам в нелегкій справі виточування своєї ідеальної форми!

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Теги: комплекс вправ для схуднення, Фітнес для схуднення