Сучасний екологічний туризм

Статтю оновлено

Екологічний туризм. Колись він був такий популярний серед наших батьків. Вони із задоволенням бродили по горах і лісах з величезними рюкзаками за спиною, ночували в наметах на тихому затишному березі і поверталися додому повністю оновлені психологічно і фізично.

Пишу ці слова і так і хочеться швидко зібрати рюкзак і – в дорогу. Тільки я віддаю перевагу не пішим, а байдарковим походам.
Проте сучасний екологічний туризм анітрохи не гірший за старий добрий. Навпаки, зараз у екотуристів значно більше можливостей і якщо ви – не завзятий турист-відлюдник – зовсім не обов’язково обмежувати себе ходіннями по лісовій гущавині з рюкзаком (хоча в цьому є своя, ні з чим незрівняна, привабливість).
Можна покласти організацію екологічного походу на турфірму. Безліч туристичних фірм пропонують захоплюючі програми саме для еко-туристів, що включають все, що тільки можливе – від спостереження за екзотичними пташками до кінних поїздок і рафтингу.
Безумовно у такому вигляді відпочинку втрачаєця його “дикість”, але ж не кожен здатний розлучитися із зручностями та благами цивілізації. Хоча це було б корисно, хоч би ненадовго.
А особливо сподобається екологічний туризм представницям прекрасної статі внаслідок свого, такого приємного, ” побічного” ефекту. Адже сучасні екологічні тури обов’язково включають тривалі піші переходи, кінні подорожі, велосипедні поїздки, інші цікавості, які дуже сприятливо позначаться на фігурі. Нерідко саме та пара кілограмів, яка доставляла масу неприємних емоцій зникає безслідно після кількох днів активної подорожі. До того ж в лісі або в горах можна заварити собі такий трав’яний чай, який виведе усі ваші шлаки і токсини ще до повернення додому!
Головне, не забути з дому книжечку про рослини, щоб не назбирати “поганок”
Плюс свіже повітря, чисті гірські річки, заходи і світанки. Будь-які стреси і депресивні настрої зникають безслідно, як тільки ви вішаєте на плечі рюкзак.
Якщо у вас ще немає туристичного спорядження – бігом в магазин і планувати екологічну подорож. Головне, щоб усе спорядження і одяг були якісними, оскільки десь там, в горах, вам навряд чи вдасться поміняти його на зручніше. Рюкзак вибирайте так, щоб він точно відповідав вигинам вашої спини, взуття великих розмірів не купуйте, навіть якщо любите одягнути пару додаткових шкарпеточок. Одяг трикотажний, який не затруднює рухів. Все повинно бути максимально м’яко, зручно, комфортно і легко.

Коментарі 1 коментар

  • Чому ж тільки батьки ходили у походи? В нашому місті досі ще дуже популярні тур-клуби – цілими сімьями подорожують Карпатами та Кримом, навіть з малюками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *