Сільський туризм в Іспанії

Статтю оновлено

Новим напрямом відпочинку став сільський туризм. Екологічний відпочинок, наближений до сільських умов, притягає все більше за тих, що бажають. Він давно перейшов межі сільського життя, перетворившись на захоплюючі розваги і екскурсії.

Першу позицію в сільському туризмі Іспанії займає Астурія, краще за інші регіони освоївши особливості відпочинку на лоні природи і надаючи гостям кращі послуги. Сервіс затишних сільських готелів створює особливу атмосферу, а апетитна гастрономія задовольняє будь-яким вимогам відвідувачів. Відпочинок в селі помітно відрізняється від звичайних турів, а в Астурії – особливо.

Готелі в Астурії

Готелі в сільському варіанті відвідують групи туристів, а також любителі індивідуального відпочинку. Далеко від міського шуму, у заповідних місцях можна відволіктися від проблем і турбот, виявившись наодинці з природою. Комусь подобається СПА-комплекс із самим кращим сервісом, а інші віддають перевагу спортивним майданчикам і басейнам. Можна вибрати зони для спільного відпочинку з дітьми. Любителі старовини можуть відвідати загадкові замки, де завжди живуть казки і легенди.

Сільський готель

Сільський відпочинок відрізняється повним відчуттям свободи від режиму їжі та стомливих турів, які не усіх влаштовують, у певний час. Тут до кожного постояльця відносяться гостинно і йдуть назустріч за бажання пропустити обід і відправитися в невелику подорож. Хазяї залишать для вас апетитну печеню на пізніший час. Після походу вас доброзичливо зустрінуть з гарячою стравою і пляшкою відмінного вина.

Персонал сільського готелю цілком зайнятий турботою про вас і цьому не варто дивуватися. Хазяїн украй зацікавлений у високій репутації і для нього важливий високий статус. Те ж саме можна спостерігати у сусідів. Директора готелю цікавить, як ви провели час. Він виявляє до цього щиру цікавість і може дати цінні поради, які пам’ятки ще варто відвідати.

Місцеві жителі люблять свій край і спосіб життя, який переходить з покоління в покоління. Вони дуже доброзичливі і не настирні. Тут поважають іноземців і ви навіть близько не побачите негативного до себе відношення, що не можна сказати про деякі інші країни.

У сільському готелі можна відпочити як сімейною парою будь-якого віку, так і великою веселою компанією.

Провінційне життя вносить свою приємну атмосферу спокою і розслаблення, де усі живуть як друзі і родичі. Там людина не лише відпочине і отримає прекрасні враження від природного, наближеного до природи способу життя, але й порине в дружню атмосферу спілкування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *