Сільський туризм в Іспанії

Новим напрямом відпочинку став сільський туризм. Екологічний відпочинок, наближений до сільських умов, притягає все більше за тих, що бажають. Він давно перейшов межі сільського життя, перетворившись на захоплюючі розваги і екскурсії.

Першу позицію в сільському туризмі Іспанії займає Астурія, краще за інші регіони освоївши особливості відпочинку на лоні природи і надаючи гостям кращі послуги. Сервіс затишних сільських готелів створює особливу атмосферу, а апетитна гастрономія задовольняє будь-яким вимогам відвідувачів. Відпочинок в селі помітно відрізняється від звичайних турів, а в Астурії – особливо.

Готелі в Астурії

Готелі в сільському варіанті відвідують групи туристів, а також любителі індивідуального відпочинку. Далеко від міського шуму, у заповідних місцях можна відволіктися від проблем і турбот, виявившись наодинці з природою. Комусь подобається СПА-комплекс із самим кращим сервісом, а інші віддають перевагу спортивним майданчикам і басейнам. Можна вибрати зони для спільного відпочинку з дітьми. Любителі старовини можуть відвідати загадкові замки, де завжди живуть казки і легенди.

Сільський готель

Сільський відпочинок відрізняється повним відчуттям свободи від режиму їжі та стомливих турів, які не усіх влаштовують, у певний час. Тут до кожного постояльця відносяться гостинно і йдуть назустріч за бажання пропустити обід і відправитися в невелику подорож. Хазяї залишать для вас апетитну печеню на пізніший час. Після походу вас доброзичливо зустрінуть з гарячою стравою і пляшкою відмінного вина.

Персонал сільського готелю цілком зайнятий турботою про вас і цьому не варто дивуватися. Хазяїн украй зацікавлений у високій репутації і для нього важливий високий статус. Те ж саме можна спостерігати у сусідів. Директора готелю цікавить, як ви провели час. Він виявляє до цього щиру цікавість і може дати цінні поради, які пам’ятки ще варто відвідати.

Місцеві жителі люблять свій край і спосіб життя, який переходить з покоління в покоління. Вони дуже доброзичливі і не настирні. Тут поважають іноземців і ви навіть близько не побачите негативного до себе відношення, що не можна сказати про деякі інші країни.

У сільському готелі можна відпочити як сімейною парою будь-якого віку, так і великою веселою компанією.

Провінційне життя вносить свою приємну атмосферу спокою і розслаблення, де усі живуть як друзі і родичі. Там людина не лише відпочине і отримає прекрасні враження від природного, наближеного до природи способу життя, але й порине в дружню атмосферу спілкування.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.