Як заморозити кабачки в морозилці

Останніми роками стало дуже популярно заготовлювати овочі на зиму з допомогою заморожування. Якщо врахувати, що такий спосіб підготовки овочів займає менше часу, ніж консервація – це дуже зручно. Заморожувати можна будь-які фрукти й овочі – заздалегідь підготувавши. Кабачок не виключення, його часто заготовлюють на зиму. Сьогодні я хочу поділитися з вами своїм рецептом: як правильно заморозити кабачки на зиму.

kak-zamorozit-kabachki-v-morozilke1-4245281

При зберіганні в морозилці, овоч зберігає свої властивості на 50%, як і при консервації. Добре зберігає свою форму і смакові якості. Незважаючи на це, ще є люди, які запитують, чи можна заморожувати кабачки на зиму в морозилці?

Звичайно можна! Тільки треба знати, як його правильно підготувати до заморожування.
Кабачок можна заготовлювати різними способами нарізки. Припустимо: пластами, колечками. А мені подобається економний спосіб: половинками. Економить і час приготування, і простір у холодильнику.

Як заморозити кабачки на зиму свіжими

Молоді кабачки миємо під проточною водою.
kak-zamorozit-kabachki-v-morozilke2-4949222

Видаляємо хвостики. На обробній дошці розрізаємо на дві половинки.
kak-zamorozit-kabachki-v-morozilke3-9403485

Укладаємо на тарілку, застелену поліетиленовим пакетом, і ставимо в морозильну камеру на 2 години для заморожування. Заморожені кабачки укладаємо в пакет і зберігаємо в морозилці.
kak-zamorozit-kabachki-v-morozilke4-3617105

kak-zamorozit-kabachki-v-morozilke5-6492074

Ще один спосіб: кільцями

Помиті кабачки нарізуємо на обробній дошці з допомогою ножа – кільцями.
kak-zamorozit-kabachki-v-morozilke6-3083839

Як і в попередньому рецепті, укладаємо на тарілку застелену пакетом.
kak-zamorozit-kabachki-v-morozilke7-1654398

Ставимо в морозильну камеру для заморожування на 2-3 години. Морожений напівфабрикат складаємо в пакет.
kak-zamorozit-kabachki-v-morozilke8-3812202

Безумовно, можна заморозити й просто кубиками та скласти порційно в пакетики, але це довше. Хоча може саме такий варіант вам підійде.

Можна готувати улюблене блюдо навіть взимку. Коштувати воно буде не дорожче, ніж у сезон, оскільки ми заздалегідь потурбувалися про запаси. Тепер і ви знаєте, як заморозити кабачки в морозилці.
kak-zamorozit-kabachki-v-morozilke9-5721911kak-zamorozit-kabachki-v-morozilke11-2290282

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.