Як заморозити кабачки в морозилці

Статтю оновлено

Останніми роками стало дуже популярно заготовлювати овочі на зиму з допомогою заморожування. Якщо врахувати, що такий спосіб підготовки овочів займає менше часу, ніж консервація – це дуже зручно. Заморожувати можна будь-які фрукти й овочі – заздалегідь підготувавши. Кабачок не виключення, його часто заготовлюють на зиму. Сьогодні я хочу поділитися з вами своїм рецептом: як правильно заморозити кабачки на зиму.

При зберіганні в морозилці, овоч зберігає свої властивості на 50%, як і при консервації. Добре зберігає свою форму і смакові якості. Незважаючи на це, ще є люди, які запитують, чи можна заморожувати кабачки на зиму в морозилці?

Звичайно можна! Тільки треба знати, як його правильно підготувати до заморожування.
Кабачок можна заготовлювати різними способами нарізки. Припустимо: пластами, колечками. А мені подобається економний спосіб: половинками. Економить і час приготування, і простір у холодильнику.

 

Як заморозити кабачки на зиму свіжими

Молоді кабачки миємо під проточною водою.

Видаляємо хвостики. На обробній дошці розрізаємо на дві половинки.

Укладаємо на тарілку, застелену поліетиленовим пакетом, і ставимо в морозильну камеру на 2 години для заморожування. Заморожені кабачки укладаємо в пакет і зберігаємо в морозилці.

 

Ще один спосіб: кільцями

Помиті кабачки нарізуємо на обробній дошці з допомогою ножа – кільцями.

Як і в попередньому рецепті, укладаємо на тарілку застелену пакетом.

Ставимо в морозильну камеру для заморожування на 2-3 години. Морожений напівфабрикат складаємо в пакет.

 

Безумовно, можна заморозити й просто кубиками та скласти порційно в пакетики, але це довше. Хоча може саме такий варіант вам підійде.

Можна готувати улюблене страво навіть взимку. Коштувати воно буде не дорожче, ніж у сезон, оскільки ми заздалегідь потурбувалися про запаси. Тепер і ви знаєте, як заморозити кабачки в морозилці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *