Швидке харчування – простий шлях до хвороби

Наше життя з кожним роком прискорюється. Ми кудись поспішаємо, чогось не устигаємо зробити. І увесь час кудись спізнюємося. В результаті такого темпу життя — не їмо з відчуттям і насолодою, а закидаємо в себе їду і біжимо далі. Чим це погано?
1. А погано, передусім, тому, що поспішаючи, люди швидко відкушують, не жують і так само швидко ковтають. В результаті перший етап складного процесу травлення, який складається з ретельного і довгого пережовування, пропускається. Вкидаючи ж у шлунок, у якого, на жаль, немає зубів, не пережовану їжу, ми даємо додаткове і величезне навантаження на слизову оболонку шлунку. І як результат — шлункові захворювання. Ковтати ж їжу необхідно лише після 30 жувальних рухів. Це ще і для зубів корисно.
2. Друга причина шкоди швидкої їжі для організму: на їжу витрачається всього максимум 15 хвилин. А тим часом в людському мозку існує центр насичення, який включається лише через 20 хвилин після початку їжі. Тобто, коли їсти швидко, то до включення центру насичення можна стільки накидати в себе їжі, що ніякий шлунок не впорається. А це також призводить до хвороб.
3. Третя причина — організму потрібні гарячі страви. Їжа з бутерброда і кави погана і не фізіологічна для травної системи людини. Якщо хочете не захворіти виразкою шлунку, гастритом і т. п., треба розпочинати день з гарячої їжі (особливо при зниженій кислотності шлункового соку). Це може бути пюре, каша, омлет і тому подібне. Травні залози, працюючи в півсили, детренируются. Мінімум один-два разу в день потрібно їсти нормально.
4.Швидка їжа, як правило, складається з сосисок, бутербродів, копченостей і т. п. Це зовсім не додає здоров’я, тому що ці продукти мають у своєму складі жири, консерванти, багато солі. В той же час зовсім відсутні овочі і фрукти, які виводять з організму надлишок холестерину, жири і канцерогени.
ЯК ЖЕ ПРАВИЛЬНО ЇСТИ?
Перші страви (супи, борщі) бажано їсти дерев’яними ложками. Будь-яка їжа, торкаючись металевої ложки, втрачає багато сонячної і життєвої енергії. Також при торканні до металів, руйнуються деякі вітаміни, та і зіткнення металу (особливо алюмінію) з солями і кислотами, які є присутніми в їжі зовсім не здорово. Не випадково ж в країнах Сходу, а також в азіатів, прийнято їсти дерев’яними паличками або просто голими руками.
Чай та каву необхідно пити з широкої посудини, з блюдечка, наприклад. Під час питва гаряча пара, яка піднімається з блюдечка, обмиває обличчя людини, створюючи для шкіри чайну ванну.
Не кип’ятіть довго воду для чаю, супу, борщу і т. п. При тривалому кип’ятінні у воді утворюється невелика кількість важкої води, яка негативно впливає на організм. Він передчасно старіє, і виникають злоякісні пухлини.
Замість солі краще вживати рідку сіль. Адже кристалічна сіль сильно руйнує вітаміни.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Теги: швидке пережовування їжі