Користь мінеральної води

Ще відносно нещодавно, років 20 назад, навіть думка про те, що ми купуватимемо воду для питва, здавалася неможливою. Щось з фантастичного фільму, ніби. Тепер уже навіть думка про те, що ми коли-небудь будемо вимушені купувати свіже повітря, не здається такою фантазійною. Усе це, звичайно, на превеликий жаль. Але мова піде не зовсім про це. Сьогодні нас цікавить користь мінеральної води. Мінеральна вода – це вода, здобута з підземних джерел, рідко – з поверхневих. Її відмінність від звичайної столової – підвищений вміст біологічно активних компонентів і специфічні фізико-хімічні властивості. По суті, мінеральна вода – це очищена упродовж віків і збагачена корисними речовинами дощова вода. І якість її залежить не лише від того, з якої глибини її добувають, але і від екології місцевості.
Користь мінеральної води: основні компоненти
Основні компоненти усіх мінеральних вод – це кальцій, натрій, магній, сульфат, хлор і гідрокарбонат. Залежно від того, який елемент переважає, вода розрізняється на хлоридну, сульфатну, гідрокарбонатну і так далі. Разом з цими основними хімічними компонентами будь-яка вода містить практично усю таблицю Менделєєва, звичайно, в мізерних кількостях.
Користь мінеральної води: мінералізація
Різна мінералізація води (кількість розчинених мінеральних солей на одиницю об’єму) дозволяє ділити мінеральні води на лікувальні, столові (ті, які можна пити щодня без побоювань за своє здоров’я) і лікувально-столові. Лікувально-столові води можуть застосовуватися як лікувальний або профілактичний засіб в обмежених кількостях. А ось лікувальна вода повинна виконувати виключно лікувальну функцію. Пити її щодня – просто небезпечно. Приймають її як ліки і тільки під спостереженням лікаря. Звичайно це спеціальні курорти.
Користь мінеральної води : властивості
Кожна вода залежно від складу має свої властивості:

  1. Хлоридна вода, наприклад, застосовується для лікування хвороб шлунково-кишкового тракту.
  2. Гідрокарбонатна застосовується з метою нормалізації секреції шлункового соку і при сечокам’яній хворобі.
  3. Сульфатна – відповідає за роботу печінки і жовчного міхура (її призначають при гепатитах, цукровому діабеті, ожирінні, захворюваннях жовчних шляхів).

Дуже шкода, що ми не можемо, як в Австрії, наприклад, відкрити кран, набрати склянку води і випити її. Адже ті самі 20 років тому – це було нормою і у нас. Сподіватимемося, що вода, яку нам дбайливо підвозять машини, тільки позитивно позначається на нашому здоров’ї.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Теги: користь мінеральної води, користь мінеральних вод