Харчові пристрасті, як ознаки певних захворювань

На смак і колір товаришів немає – відома прописна істина. Проте наші пристрасті, принаймні харчові, зовсім не завжди безпідставні. І якщо ви постійно віддаєте перевагу яким-небудь певним продуктам – варто замислитися, а чи не є це першим дзвіночком збоїв в організмі.

Якщо у вас виникла сильна тяга до:

Солоного

Якщо їжа вам постійно здається недосоленою, ви у великій кількості їжте оселедця, солоні огірки і так далі, то це може бути ознакою появи в організмі вогнища інфекції, запалення. Ці проблеми, частенько, пов’язані з сечостатевою системою: циститом, запаленням придатків і так далі. На солоне може тягнути у разі зниження імунітету.

Солодкого

Це є ознакою нервового перенапруження. Цукор ув цьому випадку починає швидко розходитися, а організму потрібні нові порції. В цьому випадку собі не відмовляйте в солодкому. Замість тортів з’їжте, наприклад, шоколад.

Кислого

Частенько цей прояв симптому зниженої кислотності, що трапляється при гастриті з недостатньою секреторною функцією. Відбувається недостатнє вироблення шлункового соку, що перевіряється гастроскопією. Кисла їжа сприяє збудженню апетиту, має охолоджувальні, терпкі властивості, допомагає полегшити самопочуття у разі підвищення температури і при застуді.

Терпкого

Якщо у вас з’являється сильне бажання спробувати хурму, ягоди черемхи, то це означає, що захисним силам потрібне підживлення. Такі продукти допомагають вивести мокротиння у разі застуди,  сприяють діленню клітин, зупиняють кровотечу. З обережністю таку їжу треба вживати людям, схильним до тромбоутворення, оскільки вона згущує кров.

Пекучого

Якщо ви віддаєте перевагу такій їжі, то це означає, що їжа шлунком перетравлюється повільно. А пекучі спеції з прянощами стимулюють травлення. Бажання з’їсти гостру їжу – можливо, це ознака порушення ліпідного обміну, збільшення кількості шкідливого холестерину. Ця їжа очищає судини, сприяє розрідженню крові, виводить жири. Але вона призводить до подразнення слизової оболонки.

Гіркого

Цей сигнал організм подає про інтоксикацію через те, що травна система зашлакована, або із-за не до кінця вилікуваної хвороби. Влаштуйте очищаючу процедуру, розвантажувальні дні.

Прісного

Така перевага може вказувати на виразку шлунку з підвищеною кислотністю, гастрит, захворювання печінки, жовчного міхура. Вживання прісної їжі допомагає заспокоїти шлунок, зняти спазматичні болі. У випадку якщо їжа здається прісною, позбавленою смаку, можливо, у вас депресія, що порушує смакове сприйняття.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.