Чіпси в мікрохвильовці

Просто не можу не записати рецепт. Адже чіпси знаходяться як мінімум в ТОП-5 найшкідливіших продуктів. І купувати їх собі і тим більше дітям не порекомендуєш нікому. Проте іноді адже хочеться чогось такого – смачного і незвичайного. Ось тоді і можна зробити чіпси в мікрохвильовій печі. Смачно і з гарантією, так би мовити, якості: ні тобі глутамату натрію, ні тобі смакових і колірних добавок, ні тобі, що там ще шкідливого в чіпсах?

Як зробити чіпси в мікрохвильовій печі
Щоб зробити картопляні чіпси мікрохвильовій печі, нам знадобиться тільки картопля, сіль, ароматні спеції і, власне, мікрохвильова піч.
Беремо декілька невеликих картоплин (до речі, знаєте як правильно вибрати картоплю на зиму ?) правильної форми (їх зручніше нарізувати), чистимо, миємо, осушуємо серветкою і ріжемо на тоненькі пластинки, чим тонше, тим, звичайно ж, краще.
Можна зробити це на тертці (на звичайній бляшаній тертці завжди є отвір для нарізування на пластинки) або скористатися звичайною овочечисткою.

Я для цього використала дошку для шаткування капусти.
Потім розкласти часточки в один шар на тарілці, укритому рушником або пергаментним папером, і згори ще раз злегка промокнути серветкою, щоб не було вологи, і картопля не пропікалася, а підсушувався.
Посипаємо згори сіллю і будь-якими спеціями на свій смак (до речі, можна обійтися і без них зовсім, зокрема, якщо робите чіпси для дітвори — все одно смачно виходить).
Готувала я чіпси в мікрохвильовій печі на двох режимах: 3 хвилини на максимальній потужності в режимі мікрохвиль і 5 хвилин в режимі мікрохвилі+гриль.
Тепер перекладаємо в салатницю і насолоджуємося!
У спочатку знайденому мною рецепті чіпсів для мікрохвильової печі вказувався час 3 хвилини на потужності 700 Вт. Не знаю, з якої причини у мене вийшло довше, причому при більш високій потужності. Проте результат перевершив усі очікування – чіпси отримавись сухі, хрусткі і смачні. Від магазинних вони звичайно відрізняються: натуральний смак дещо інший. Але смачно – це факт! І глутамат натрію не заважає відчути справжній смак картоплі.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Теги: чіпси в мікрохвильовці, чіпси в мікроволновці