Безалкогольне мохіто в домашніх умовах

Такий популярний сьогодні коктейль із загадковою назвою «Мохіто» на ділі виявився досить простим, недорогим і виключно корисним прохолодним напоєм, особливо його безалкогольний варіант. Звичайно, існує безліч варіацій на тему Мохіто, але його суть – м’ята, лід, лайм або лимон – незмінна у будь-якому рецепті.
Отже,
Безалкогольний Мохито в домашніх умовах

Нам знадобиться:

  1. Склянка об’ємом не менше 300 мл
  2. Трубочка
  3. Декілька листочків м’яти (їх можна купити на ринку, а якщо ви живете в приватному будинку, напевно у вас у дворі росте м’ята)
  4. Сік половинки лимона (у ідеалі має бути лайм, але особисто мені з лимоном подобається більше)
  5. 1-2 ч. ложки цукру (в принципі одній цілком достатньо, але якщо ви ласун – всипте 2)
  6. Подрібнений лід (можна і звичайний лід кинути, він просто довше танутиме)
  7. Чиста мінеральна вода з газом (не спрайт, не ще що-небудь таке – адже ми робимо корисний безалкогольний Мохіто)

Як робити Мохіто (безалкогольний)
М’яту і цукор перетираємо, щоб м’ята пустила сік, додаємо лимонний сік і знову перетираємо до повного розчинення цукру. Потім додаємо лід — більше половини склянки і доливаємо мінеральну воду. Злегка перемішуємо. Безалкогольний Мохіто готовий! Його можна навіть не прикрашати — він і так красиво виглядає!
Якщо ви все-таки захочете додати трішки алкоголю – перш ніж покласти лід влийте не більше 50 грам рому (а в простому варіанті – хорошої горілки).
По такій жарі, яка встановилася нинішнього літа, приготувати вдома Мохіто безалкогольний – не розкіш, а насущна потреба. Цей коктейль – справжній порятунок!

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Теги: як зробити мохіто, як робити мохіто