Як зробити новорічну гірлянду своїми руками

Якщо екологія і здоровий спосіб життя — для вас не порожні слова, отже і «плодити» зайве сміття вам не властиво. Тобто, все що можна — ви пускаєте в переробку: щось здається у брухт, щось використовується багаторазово, а щось з так званих побутових відходів можна перетворити, наприклад, в креативні прикраси. В даному випадку «креативними відходами» стали металеві кришечки від пляшок (від мінеральної води, фанті, пепсі, пива). Так, це не найбезпечніші напої, тому заради гірлянди купувати і пити їх не треба. Проте якщо кришечки вже є у вас або ваших знайомих,то чому би їх не використати.
Отже, робимо новорічну гірлянду своїми руками і неодмінно залучаємо до цього дійства діточок.
Для виготовлення новорічної гірлянди своїми руками нам знадобляться:

  1. металеві кришечки з-під пива, мінеральної води, кока-коли, фанти (кількість кришечок залежно від передбачуваних розмірів гірлянди);
  2. мішура;
  3. намистинки червоного і сріблястого кольорів, можна використати старі намиста, які вже не носяться;
  4. клей Момент або подібний до нього;
  5. ножиці;
  6. кольорові нитки для в’язання гачком червоного і сріблястого кольору;
  7. бісер (стеклярус) різнокольоровий;
  8. атласні стрічки з люрексом червоного і зеленого кольорів;
  9. готові сніжинки (такі прикраси продаються всюди в подарункових відділах);
  10. шпильки.

Як зробити новорічну гірлянду? 

1. Нанесіть клей точковим методом на торцеву частину кришечки і наклейте в цих місцях намистинки. На кожну кришечку приклейте по 7 намистинок. Дайте клею добре висохнути.

2. Нанесіть клей на кришечку і посипте бісером (стеклярусом). Дайте клею добре висохнути.

3. Наріжте нитки завдовжки по 70 см кожна — по кількості кришечок.
Візьміть нитку в два складання. Нанесіть клей по торцевому обідку кришечки, і обвернувши ниткою двічі, зав’яжіть нитку на вузлик.

4. Згори на бісер (стеклярус) приклейте готові сніжинки.

5. З внутрішньої сторони кришечки нанесіть клей, і приклейте мішуру, заздалегідь відрізавши її по 5-7 см. Дайте клею добре просохнути.

6. Відріжте атласні стрічки, які будуть відповідати довжині передбачуваної новорічної гірлянди, на кінцях зав’яжіть вузлики. Закріпіть стрічку за допомогою шпильок (можна закріпити стрічку на спинці дивана, крісла) — так зручніше працювати.

7. Прив’яжіть до основної нитки майбутньої новорічної гірлянди готові кришечки на відстані 20 см одна від одної.

8. Відріжте атласні стрічечки червоного кольору у відповідності з кількістю кришечок по 7-10 см. У місцях з’єднання кришечок з основною ниткою гірлянди зав’яжіть стрічечки.

9. Зніміть гірлянду з шпильок.

Новорічна ялинкова гірлянда своїми руками готова! Залишилося прикрасити нею вашу ялинку.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Теги: новорічні вироби своїми руками, новорічні гірлянди своїми руками