Вазон “Квітка” з непотрібних пластикових пляшок: майстер-клас

Початок дачного сезону завжди проблема для дачників: куди дівати розсаду? На клумбі вже немає місця, і вазонів немає. Проблему можна розв’язати, якщо виготовити вазони самому. Це не займе багато часу і матеріальних витрат. Усього лише знадобляться пластикові пляшки.

Ось такий вазон, у вигляді квітки на ніжці, можна зробити з негодящого матеріалу.
vazon-iz-plastikovyh-butylok1-1155692
Матеріал:

  • 6 пластикових пляшок 1,5 – 2 літри (4 зелені, 5 коричневих)
  • кришка від пластикової коробки майонезу, або відрізок пластикової пляшки.
  • шматочок дроту
  • рівна палиця або відрізок арматури 70см.

Робота

Розпочнемо з серцевини. Для цього нам знадобиться одна коричнева пляшка без вузької шийки, де частина, що загвинчується, для пробки різко переходить в широку. Відрізуємо від пляшки шийку. Ріжемо упоперек 1/3 пляшки, з того боку, де було горло. Це буде чаша. Якщо не знайшли подібної пляшки, то на чашу можна узяти 1/3 будь-яких коричневих пляшки з боку дна. По колу краю чаші вирізуємо невеликі трикутники.
vazon-iz-plastikovyh-butylok2-5719416 Тепер треба вирізувати дві квітки. Беремо 2 коричневих пляшки, також, відрізуємо шийку і на відстані 1/3 від нього починаємо вирізувати квітку з п’ятьма пелюстками. Квітку вирізуємо  від основи до шийки (дивися фото).

vazon-iz-plastikovyh-butylok3-3638612

vazon-iz-plastikovyh-butylok4-5664457 Вирізані пелюстки загинаємо назовні. З другою пляшкою робимо те ж саме.

vazon-iz-plastikovyh-butylok7-5268096 Остання коричнева пляшка. З неї, ми вирізуватимемо деталь із трьома листочками – чашолистки. Тут потрібна пляшка з вузьким горлом.

Вставляємо гурток із дротом всередину чаші.
vazon-iz-plastikovyh-butylok14-6912615 Сполучаємо дві квітки, ті, що по-менше, і всередину їх вставляємо чашу.

vazon-iz-plastikovyh-butylok16-2151384 Цю композицію вставляємо у велику квітку.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.