Євровагонка як один з елементів обробки інтер’єру

Матеріалу натуральнішого за звичайне дерево для обробки будинку просто не знайти. Він здатний наповнити наше житло ароматом лісу, освітити його природними фарбами теплих тонів, створити в квартирі власний природний мікроклімат. Цими властивостями володіє і його красиво оброблена сестра – євровагонка.

Євровагонка — екологічно чиста і безпечна декоративна дошка для обробки внутрішніх приміщень будинку. Робиться з цілісної деревини, а тому зберігає усі позитивні якості і корисні властивості натурального дерева. Євровагонка відмінно вписується практично у будь-який інтер’єр.
До того ж вона здатна самостійно регулювати показники тепла і вологості у будинку: поглинаючи зайву вологість і зберігаючи тепло. Звичний усім вислів, застосовний до натурального дерева, воно “дихає”. Ще один плюс дерев’яної вагонки – здатність поглинати звук. Таку вагонку логічно покривати лаком або фарбою тільки на водній основі. Інакше вона втратить велику частину своїх дивовижних здібностей. Але навіть без лаку вагонка зберігає свій зовнішній вигляд дуже тривалий час, не темніє і не зсихається (безумовно йдеться тільки про якісний матеріал). Завдяки особливим подовжнім вентиляційним виямкам усередині вагонки не скупчується конденсат, який міг би привести до погіршення зовнішнього вигляду.

Євровагонка як один з елементів обробки інтер’єру

Суттєва перевага цього матеріалу – спеціальна пазогребнева система кріплення, яка виключає появу щілин при усиханні дерева.
При виготовленні євровагонка висушується примусово при високій температурі, тому в деревині немає яких-небудь комах або деревних жучків. Загалом, матеріал в усіх відношеннях екологічний і натуральний. 

Асортимент забарвлень євровагонки не занадто широкий, проте цілком є з чого вибрати. Кріпиться вагонка теж просто, можна це робити навіть своїми руками без яких-небудь особливих знань і навичок. Один з істотних плюсів: під вагонку не треба готувати стіни. Навпаки, нею можна закривати різні нерівності стін і стелі.

Що стосується приміщень, в яких буде доречна дерев’яна вагонка – абсолютно будь-які, від туалету до вітальні. Не обов’язково закривати повністю стіни. Залежно від вашої задумки це може бути одна стіна або навіть оригінальної форми фрагмент. На кухні в сільському стилі вагонка може виступати імпровізованим парканом, а в спальні укладена упоперек вагонка стане відмінним узголів’ям ліжка. Ну а вже для лазні євровагонка просто незамінна.
У будь-якому випадку, який би колір, матеріал або візерунок вагонки ви не вибрали, ваш будинок стане від цього тільки тепліше, затишніше і ароматніше. Чи не в цьому перевага екологічних матеріалів?

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Теги: інтерєр з вагонки, Вагонка інтерєр