Інтер’єр в стилі еко – мінімалізм

Еко стиль сьогодні став не лише модною сучасною тенденцією, але і засобом, який сприяє відпочинку вдома в оточені натуральних екологічно чистих матеріалів та аксесуарів, що відволікають від пейзажів міста з їх сірістю, синтетичністю та холодом бетону. Дизайн квартири в еко-стилі – це частинка природної краси та свіжості, які привносять в інтер’єр екологічність та безпеку для здоров’я, а також можливість привнести щось нове та цікаве в набридливу буденність урбаністичних квартирних інтер’єрів. Якщо ви готові до змін та маєте бажання зробити це екологічно, ми пропонуємо вам кілька порад як перетворити вашу квартиру в справжній еко-дім не витрачаючи при цьому багато коштів. 

Насичено зелений колір

Виграшний у будь-якому випадку колір для інтер’єру в еко-стилі – насичений зелений. Задля збереження рівноваги та щоб не допустити похмурого вигляду кімнати варто використати меблі, текстиль та аксесуари світлих та теплих кольорів. 

Кімнатні рослини 

Не можливий еко-інтерєр і без рослин. Аби надати вашій еко-кімнаті стильності та затишку варто поставити лише одну красиву та помітну рослину.  Підійшовши до питання вибору рослини досить відповідально, ви не лише прикрасите кімнату натуральним декором, але і отримаєте природній очищувач повітря. Головне не захопитись та не перетворити приміщення на ботанічний сад. 

Природний декор

Найпростіший та доступний спосіб зробити свою кімнату екологічною – аксесуари з натуральних матеріалів і тканин. Тут обмежень немає – довіртесь своїй фантазії та творіть на свій смак та розсуд, головне щоб матеріали були екологічні. Льняні чи бавовняні штори, серветки з джуту чи рогожки, вовняний плед на дивані – усе це та багато іншого створять неперевершений еко-стиль вашої кімнати. Відчуття сусідства з природою можна досягнути також завдяки натуральному покриттю на підлогу. 

Модні фотошпалери з еко-принтами

Нотримують друге дихання та здобувають нову популярність фотошпалери на яких зображенні природні елементи та пейзажі. Сучасні фотошпалери відрізняються цікавими й нестандартними композиціями та колажами, що привнесуть в ваш інтер’єр родзинку і будуть милувати око.  Для того щоб наклеїти фотошпалери не варто розпочинати ремонт. Їх можна підібрати під вже існуючий інтер’єр та наклеїти у вільний час. 

Прикраси з каменів і інших природних матеріалів

Включивши фантазію та маючи трохи бажання творити, можна зробити чудові прикраси та композиції з каменів, колосків, черепашок і інших природних матеріалів. Адже будь-який корч можна перетворити на елемент інтер’єру.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Теги: еко обоями дитяча кімната дизайн мінімалізм, дизайн коридора еко дім