Біокамін у міській квартирі – тепло, стильно і затишно

Домівка – це поняття спочатку означало саме джерело живого вогню в житлі. У заміських будинках і на дачах встановлюють каміни, щоб насолоджуватися прекрасним видовищем полум’я, що горить, розслаблятися і відпочивати під тріск полін, наповнюватися теплом і заряджатися живильною енергією вогню.

Зробити установку справжнього каміна міської квартири технічно досить складно. Але сучасний біокамін дозволить вам прикрасити інтер’єр практично будь-якої кімнати, починаючи від вітальні і закінчуючи ванною кімнатою.

Ці прилади мають різноманітний дизайн, і можуть застосовуватися як в інтер’єрах міських квартир, так і в офісах, магазинах або місцях громадського харчування. Їх популярність пояснюється тим, що установка відкритого вогню у будь-якому приміщенні – це додатковий затишок, комфорт і привабливість. У цьому пристрої відсутні кабелі,  димар і трубопроводи, і за рахунок його мобільності ви можете переносити біокамін з одного приміщення до іншого, залежно від ваших переваг або настрою.

Простота в експлуатації, різноманітність моделей і вишукана краса дозволяють використати біокаміни в практично будь-яких стилях дизайну інтер’єрів.

Паливо для біокаміна

Для такого біокаміна не потрібно димар і додаткові системи вентиляції і витягу, оскільки він, в процесі спалювання спеціального біопалива, не виділяє в повітря кіптяву, сажу, різні запахи і гар.

Як біопаливо використовується біоетанол, який згораючи віддає в довкілля виключно вуглекислий газ і водну пару, тобто ті речовини, які й так наявні в повітрі, придатному для дихання. Тепло, що виділяється у разі горінні, рівноцінно теплу, яке виділяється декількома засвіченими свічками.

biokamin2-5201465

Різновиди біокамінів

  • підлогові (використовують у приміщеннях великої площі, встановлюють у центрі кімнати серед м’яких меблів, ідеальні для стилю техно, хай-тек або модерн);
  • настінні (підходять для середньої величини квартир виконаних у стилі модерн, найбільш популярні із-за економії місця);
  • пристінні (добре виглядають у кімнатах площею більше 22 кв.м, зазвичай зроблені в стилі класика або мінімалізм, над ними прийнято розташовувати плоский телевізор, прикріплений на стіні);
  • настільні (встановлюються у будь-якому приміщенні, найчастіше використовуються у ванні, робочому кабінеті, їдальні кухні, спальні, чудово створюють романтичну атмосферу, найчастіше отримуються для подарунка).

Установка біокаміна в приміщенні проста і не вимагає проведення спеціальних складних монтажних робіт. Для створення додаткової протипожежної безпеки можна придбати до нього додаткове обгороджування з вогнетривкого скла, а можна встановити спеціальну металеву сітку. Біокамін може стати справжньою родзинкою вашого інтер’єру, привнести до будинку тепло, затишок і романтику.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.