Спалювачі жиру : правда і міфи

Усі ми хочемо добре виглядати. І маса нашого тіла є одним з вирішальних чинників в оцінці привабливості. На жаль, багато людей як і раніше страждають від зайвої ваги, намагаючись безуспішно боротися з ненависними жировими відкладеннями за допомогою дієт і фізичних навантажень. Одночасно з цим наука не коштує на місці – вона працює над синтезом препаратів, що розщеплюють жирові клітини в організмі.

Спалювачі жиру – це препарати біологічного або синтетичного походження, що перешкоджають відкладенню жиру в організмі і нищівні старі запаси жирових клітин.

Навкруги спалювачів жиру за довгі роки склалися свої припущення і міфи, ґрунтовані на досвіді людей, що користувалися цими препаратами. У сьогоднішній статті ми дізнаємося, наскільки ці міфи правдиві, чи варто їм довіряти.

Перший міф – спалювачі жиру небезпечні для людського здоров’я

Цей міф склався на основі перших сжигателей жиру, які мали у своєму складі компоненти, що викликають різні побічні ефекти. Зараз йдеться про препарати початку минулого століття.

В наші дні при сучасній хімії і фармацевтиці подібне повторювати не стануть. Усі препарати, спрямовані на спалювання жиру, синтезуються з безпечної сировини. До того ж вони активно покращують обмінні процеси і нормалізують функції організму.

Другий міф – зайва вага після прийому препаратів швидко повертається

Ця помилкова думка. Процеси метаболізму, навіть після відміни сжигателей жиру, залишаються на хорошому рівні впродовж тривалого часу. Звичайно, треба навчитися правильно харчуватися, дотримуватися певних харчових норм, і тоді втрачені кілограми не повернуться.

Третій міф – спалювачі жиру сприяють швидкому схудненню

Якісні препарати діють на організм поступово, звільняючи його не лише від жирових запасів, але і від токсинів і шлаків. Подібна дія не має бути миттєвою.

Як правило, очевидні результати стають помітні через 3 місяці після курсу препарату.

Четвертий міф – спалювачі жиру працюють, незважаючи на кількість споживаної їжі

Це в корені невірно. Якщо не обмежити себе в прийомі жирного, солодкого і смаженого, – будь-які препарати будуть безсилі.

Схуднути за допомогою препаратів, спрямованих на спалювання жиру, можна тільки за умови збалансованого харчування, здорової дієти і помірних фізичних навантажень. По суті, якщо усім цим займатися, причому сумлінно, то і сжигатели жиру не знадобляться. Ну а якщо вже придбавати таку продукцію, то у виняткових випадках і бажано не синтетику. Будьте здорові і красиві!

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Теги: СПАЛЮВАЧІ ЖИРУ КОРИСТЬ ІШКОДА