Ранкова пробіжка для схуднення

Уранішня пробіжка — один з найдоступніших і ефективніших способів підтримувати себе у формі. Ну що може бути простіше: встати уранці, одягнути спортивний одяг, кросівки і вперед, позбавлятися від офісної гіподинамії. Природно усі супутні плюси — підтягнуте тіло, непробивний імунітет, гарний настрій з самого ранку. А ще дуже ефективна уранішня пробіжка для схуднення.

Біг – простий і доступний вид спорту, що практично не має протипоказань. Тільки дуже повним людям рекомендують піші прогулянки замість бігу.

Отже, з понеділка ставимо будильник і виходимо на уранішню пробіжку — для схуднення та і просто для здоров’я. Важко може бути перші два-три дні, потім організм адаптується до фізичного навантаження і раннього підйому, життєвий тонус підвищується і проблемні місця підтягуються.
Що треба знати тим, хто уперше починає бігові тренування?

Де бігати? Ідеальним місцем уранішньої пробіжки для схуднення може бути пересічена місцевість в лісі, в полі, на лугах. У центрі мегаполісу вибрати місце для бігу, звичайно, важче. Добре, якщо поряд з будинком є зелена зона – парк, сквер або набережна річки. Якщо ні, то прийнятніше доїхати до стадіону, чим бігти по загазованих вулицях. Від такої пробіжки уздовж автомобільних доріг буде більше шкоди, ніж користі.

Як бігати? З першого дня не вимагається ставити олімпійські рекорди. Спершу достатньо 5-10 хвилин бігу, потім дистанцію треба поступово збільшувати. Особисто я розпочинала з двох хвилин і кожен ранок збільшувала свій «рекорд» рівно на одну хвилину. Мене не збентежило, що за ці дві хвилини я навіть не встигла добігти до сусіднього скверу, де власне і планувала побігати. Ну не люблю перепрацьовувати — все повинно бути в радість, навіть біг для схуднення! Прислухайтеся до самопочуття — уранішня пробіжка для схуднення не повинна призводити до розбитості і втоми, особливо якщо вас ще чекає насичений робочий день. Тоді вже краще купити велотренажер і «їздити» на нім після роботи.  Перед самою пробіжкою робиться невелика розминка – нахили, присідання — буквально пару-трійку хвилин, після бігу – розтяжка аби розігрітих м’язів. Для спалювання жиру важливе правильне дихання. Вдих – носом, видих – через рот. Таке дихання сприяє прискоренню метаболізму, кисень краще насичує легені. До речі, після пробіжки не можна відразу зупинятися — обов’язково пройдіться пішки декілька хвилин, відновіть дихання.

У чому бігати? Для уранішньої пробіжки для схуднення не обов’язково витрачатися на повний спортивний комплект одягу. Він може бути будь-яким. Головне – зручним і «дихаючим». Але є дві речі, яким слід приділити особливу увагу:
Бюстгальтер
Одягати бюстгальтер на пробіжку просто необхідно незалежно від розміру грудей. Ніжна шкіра молочних залоз розтягується при трясінні, і груди можуть з часом відвиснути. Для власниць великих грудей створені спеціальні спортивні бюсти з широкими лямками, що знімають навантаження на хребет.
Кросовки
Інформація про те, що біг шкідливий для суглобів і хребців, вірна лише частково. Щоб ефективно амортизувати навантаження на ноги і хребет при пробіжці, придбайте хороші спеціальні кросівки для бігу. Економія на цьому предметі екіпіровки недоречна.
Сніданок перед пробіжкою
Уранішню пробіжку для схуднення прийнято здійснювати натщесерце до сніданку. Проте вважається, що чашка кави без молока і цукру не тільки допоможе прокинутися, але ще і прискорить процес спалювання жиру. Можливо. Проте особисто я вважаю за краще перед пробіжкою з’їсти ложку меду і запити склянкою чистої води. На мій погляд, це набагато корисніше для організму, який щойно прокинувся.
Уранішня пробіжка для схуднення: що узяти з собою?
Власне і брати особливо нічого не треба. Особливо якщо вам пощастило бігати поблизу від будинку та ще і рано вранці. Інакше можуть знадобитися рушник і пляшка з водою (попити і обличчя освіжити). І неодмінно візьміть з собою плеєр і навушники – швидка ритмічна музика буде кращим напарником для уранішньої пробіжки для схуднення.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Теги: ранкова пробіжка для схуднення, ранкова пробіжка