Препарати для схуднення

Будь-які препарати для схуднення мають побічні ефекти. Будь-які!
Проте, “чарівні” пігулки для схуднення користуються все більшою популярністю. Адже так хочеться стати худенькою, лише змахнувши чарівною паличкою. Раз і назавжди. І, незважаючи на регулярні напучення з екранів телевізорів, сторінок преси про шкоду пігулок для схуднення, попит на них стабільно високий. Чим же шкідливі пігулки для схуднення?
Препарати, спрямовані на зниження апетиту впливають, як правило, на центр насичення в нашому мозку. Проте попутно ці засоби стимулюють і інші відділи нервової системи. Їх прийом можна привести до безсоння, перезбудження, головного болю, почастішання сердечного ритму, підвищення артеріального тиску.
Багато якы із засобів для схуднення наблидены до амфетаміну, який зарахований до наркотичних речовин. Навіть недовгий їх прийом може викликати (і викликає!) звикання (і навіть залежність). В цьому випадку вони вже неефективні. Вже краще тоді шоколадна дієта. Шоколад — теж свого роду наркотик, але набагато приємніший.
Препарати, націлені на зниження всмоктування жиру у кишечнику, також мають ряд побічних ефектів. Це здуття живота, гази, часте рідке випорожнення і навіть нетримання калу. До того ж після того, як ви їх перестанете приймати, при тій же кількості їжі калорій, що з’їдаються, засвоїться на 30% більше!
На жаль, препарати для схуднення сьогодні можна придбати практично на кожному розі. Дуже часто ми самі собі їх “виписуємо” без консультації фахівця, а частенько і без здорового глузду.
Проте усупереч нашим бажанням чарівних пігулок для схуднення не існує. Краще їсти все: і хліб, і сало, і овочі, але в міру!

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Теги: препарати для схуднення, Еко похудения