Препарати для схуднення

Статтю оновлено

Будь-які препарати для схуднення мають побічні ефекти. Будь-які!
Проте, “чарівні” пігулки для схуднення користуються все більшою популярністю. Адже так хочеться стати худенькою, лише змахнувши чарівною паличкою. Раз і назавжди. І, незважаючи на регулярні напучення з екранів телевізорів, сторінок преси про шкоду пігулок для схуднення, попит на них стабільно високий. Чим же шкідливі пігулки для схуднення?
Препарати, спрямовані на зниження апетиту впливають, як правило, на центр насичення в нашому мозку. Проте попутно ці засоби стимулюють і інші відділи нервової системи. Їх прийом можна привести до безсоння, перезбудження, головного болю, почастішання сердечного ритму, підвищення артеріального тиску.
Багато яки із засобів для схуднення наблидени до амфетаміну, який зарахований до наркотичних речовин. Навіть недовгий їх прийом може викликати (і викликає!) звикання (і навіть залежність). В цьому випадку вони вже неефективні. Вже краще тоді шоколадна дієта. Шоколад — теж свого роду наркотик, але набагато приємніший.
Препарати, націлені на зниження всмоктування жиру у кишечнику, також мають ряд побічних ефектів. Це здуття живота, гази, часте рідке випорожнення і навіть нетримання калу. До того ж після того, як ви їх перестанете приймати, при тій же кількості їжі калорій, що з’їдаються, засвоїться на 30% більше!
На жаль, препарати для схуднення сьогодні можна придбати практично на кожному розі. Дуже часто ми самі собі їх “виписуємо” без консультації фахівця, а частенько і без здорового глузду.
Проте усупереч нашим бажанням чарівних пігулок для схуднення не існує. Краще їсти все: і хліб, і сало, і овочі, але в міру!

Теги: препарати для схуднення, Еко похудения

Коментарі 1 коментар

  • Особисто я також в свій час приймала таблетки для схуднення, щоб знизити власну вагу. На собі відчула ряд побічних ефектів, таких як: запаморочення, слабість, зниження уваги, а також сильний послаблюючий ефект і порушення обміну речовин. Ефект звичайно є – я скинула не один кілограм, але зараз надаю перевагу спорту. Великою перевагою таблеток є легке застосування, але краще 10 разів подумати перед вживанням, тому що це все-таки це дуже шкідливий вплив на здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *