Екологія на варті стрункості

Вважаєте, що бажання бути струнким і збереження екології тісно не пов’язані? Подивіться на цю проблему з іншого боку. Виконуючи рекомендації, ви збережете оптимальну вагу та зможете захистити довкілля.

Вживайте натуральні природні продукти харчування

Збільште споживання зелених, свіжих овочів, фруктів, а ось споживання м’яса зменшити. Тваринний білок потрібний, але об’єм його в щоденному раціоні 10-15%. Корисно чергувати вегетаріанські дні зі звичайними протягом тижня. Окрім здоров’я і стрункості фігури ви набудете зайвих фінансів, які можна витратити на свіжі фрукти й овочі.

Пересувайтеся пішки або на велосипеді

Про користь рухової активності відомо, зменшуючи пересування на автомобілі, ви витрачаєте більше калорій. Біч сучасного суспільства – надлишок вуглеводів у харчуванні. Стрункість фігури не змусить себе чекати, але зменшиться викид вихлопних газів від автомобіля.

Підтримайте виробників натуральних продуктів

Купивши продукцію натурального виробництва, ви підтримуєте фермерів, дачників. Деякі люди самі дуже люблять вирощувати овочі й фрукти. Продукція, зроблена на місцевій території, доставляється відразу після збору, тому зберігається більше вітамінів, мінералів. Ще один плюс натуральної продукції – відсутність пестицидів.

Знижуйте споживання несезонних продуктів

Овочі й фрукти, які зібрані дуже давно або піддалися тривалому транспортуванню зберегли мало корисних речовин. Віддавайте перевагу місцевим сезонним продуктам.

Споживайте менше солодких напоїв

Хоча напої містять менше калорій у порівнянні зі схожим об’ємом твердої їжі, але випити ми можемо велику кількість рідини. Замініть покупні солодкі напої на домашні компоти, морси, відвари. Знижуйте кількість цукру в чаї та каві, доведено, що наші рецептори смаку звикають до великої концентрації цукру й організм вимагає збільшення його кількості. Спробуйте пити гарячі напої без цукру, а потім по трохи вводити, ви відразу відчуєте солодкий смак від меншої кількості. Зниження споживання напоїв зменшить кількість сміття у вигляді використаної тари, а домашні напої не потребують пакування.

Беріть участь у волонтерських акціях, де підтримують фізичну активність

Так ви принесете користь довкіллю й позбудетеся зайвих калорій. У весняний період проводиться багато акцій щодо очищення берега річки або лісу. Відкиньте ніяковість і візьміть участь у потрібній справі.

Проводьте вільний час на свіжому повітрі

Починаючи з прогулянки із собакою і закінчуючи вправами на відкритому повітрі, уся рухова активність на природі ефективніша.

Якщо ми довго знаходимося в квартирі, то без кінця вмикаємо світло, воду, кондиціонер, телевізор. Активне зайняття на природі допоможе привести тіло в тонус і заощадити на квартплаті.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.