Баня для схуднення

Мабуть, найприємніший спосіб розлучитися із зайвими кілограмами — сходити в лазню і як слід попаритися. Якщо проводити в лазні двічі в тиждень по декілька хвилин, займатися спортом і правильно харчуватися, результат буде помітний вже через місяць. До того ж баня для схуднення – процедура не лише корисна і ефективна, але і приносить справжню насолоду.
Баня для схуднення: помилки
За кілька заходів в парну можна втратити до двох літрів рідини в організмі. Але це не той ефект, до якого потрібно прагнути! Як тільки ви заповните свій організм будь-якою рідиною – повернеться ваша колишня вага. Якщо відвідувати лазню часто, а після парної не тамувати спрагу, можна довести себе до обезводнення і теплового удару. Чим більше рідини втрачає тіло, тим сильніше зашлаковується внутрішнє середовище.
У вологому повітрі піт практично не випаровується, починаються проблеми з віддачею тепла. У російській лазні підшкірна клітковина прогрівається рівномірніше і активніше, а в сауні обезводнення відбувається набагато швидше. Перед відвідуванням парної дуже важливо приймати гарячий душ. Потім обтираються досуха рушником. Чим більше розігріється тіло, тим краще буде ефект від лазні. Намилюватися під час прийняття душу теж не рекомендується, оскільки на тілі не буде захисної плівки, що оберігає шкіру від пересушування під час відвідування парної. Прийнявши душ, посидьте декілька хвилин в передбаннику, потім візьміть віник і вирушайте в парну.
І не забувайте про протипоказаннях для лазні!
Баня для схуднення: правила
Спочатку посидите на нижній полиці три хвилини, направляючи пару до тіла віником, до появи щедрого поту. На середній полиці гарненько пропарте усе тіло віником і хвилин через п’ять спускайтеся знову на нижню полицю. Посидьте дві-три хвилини. Прийміть теплий душ і відпочиньте декілька хвилин в передбаннику, обернувшись сухим простирадлом. Після того, як простирадло намокне, заміните його на сухе. Дотримуючись цього режиму, зайдіть в парну ще мінімум чотири рази. Після останнього заходу прийміть теплий душ і нанесіть на тіло антицелюлітний крем. Надівши халат, відпочиньте в роздягальні хвилин тридцять.
Баня для схуднення: “цінний віник”
Масаж банним віником – відмінний засіб від целюліту і жирових відкладень. Повним людям рекомендується використати горобиновий, березовий або липовий віник. Занурте його в таз з теплою водою, потім долийте гарячої води і накрийте кришкою або іншим тазом. Спочатку віником припарюють різні частини тіла, збільшуючи частоту і силу ударів, створюючи в проблемних місцях тіла додаткове локальне тепло.
Банячи для схуднення – якщо і не панацея, то дуже дієвий засіб. Схуднення відбувається як би саме по собі, плюс задоволення від самого процесу. А результат – бажані форми і підвищення самооцінки. Адже якщо жінка подобається сама собі – вона подобається і тим, хто її оточує.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Теги: баня для схуднення, баня схуднення