Аналоги екзотичних плодів : ягоди годжи, сік нони, ягоди асаї

Поправити здоров’я і скинути зайву вагу, про це мріє багато хто. Тому сьогодні заповзятливі люди віддають перевагу екзотичним фруктам. Всюди можна побачити рекламу чудодійних ягід годжи і тому подібне. Купити їх можна практично скрізь, доставлять до самого будинку і навіть нагодують в якості бонуса. Тільки купіть! Дійсно, такі плоди мають корисні для організму властивості і якщо споживати такі фрукти, це запобіжить багато хвороб.

За висновками дієтологів, є багато доступних аналогів. Є фрукти доступніші за ціною і нічим що не відрізняються і навіть набагато перевершують відносно властивостей від екзотичних. Тим паче, що найкорисніші для людини продукти – ті, які ростуть в радіусі не більше 400 км від місця його проживання, просто кажучи, місцеві продукти.

Ягоди годжи – міняємо на вівсянку

Узяти, наприклад, ягоду годжи. Із-за змісту в ній певних дуже корисних речовин її часто рекомендують для пониження ваги. Але у такому разі проста вівсянка може бути нічим не гірше. Каша може забезпечити організм тими ж корисними речовинами. Оскільки в ній містяться антиоксиданти, це позитивно вплине і на шлунок, і на кишечник.

Сік з цих ягід можна замінити, якщо випити молоко з сиропом шипшини : організм буде насичений тими ж амінокислотами і вітаміном С.

Іноді ці плоди радять застосовувати при простатиті. Але якщо узяти монастирський збір від цієї хвороби, він буде набагато ефективніший. Навіть при гострому перебігу хвороби цей збір може допомогти за два тижні.

Сік нони – замінить журавлина

Що стосується соку нони, в нім міститься багато речовин, які діють тонізуюче і його вважають мало не цілющим напоєм. Аналогом усіх цих речовин можуть бути звичні нам продукти. Наприклад, тих же антиоксидантів в зеленому чаї міститься  не менше, а антиоксиданти у великій кількості знаходяться в журавлині і чорниці. Аналогом такого продукту може бути і всім доступна шовковиця. Натуральні полівітамінні речовини, що містяться в ній, можуть теж чинити тонізуючу дію.

Часник – краще за ягоди асаї

Ягоди асаї дуже багаті омега-липидными кислотами. Вони підвищують імунітет, покращують роботу нирок, сердечно судинну систему і багато що інше. Але незважаючи на це той же часник, що містить в собі більше 200 компонентів, може мати протимікробну дію. Якщо узяти суницю, вона також може підвищити імунітет, завдяки змісту в собі найбільшої кількості вітаміну С.

Попри те, що усі ці екзотичні фрукти мають унікальний склад, їх легко можна замінити. Звичні і доступні нам продукти з аналогічним складом можна знайти без особливих зусиль. Вони будуть набагато корисніші для нас і ефективніше.

Дивовижного схуднення і підвищення імунітету не буває, які б ягоди ми не з’їли і який би сік не випили. Це завжди важка праця і обмеження. Проте якщо правильно настроїтися, то все проходитиме легко і із задоволенням. І без радикальної екзотики.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.