Як застосовувати льняне борошно для очищення кишечника

Страждаєте від постійної втоми, зайвої ваги і хронічних захворювань? А чи знаєте ви, що причина може бути в кишечнику, вірніше, в його зашлакованості. Адже в середньому за своє життя людина пропускає через себе більше 40 тисяч літрів рідини і більше 100 тонн їжі. Приголомшливі дані, чи не так?

А чи знаєте ви, що до 30 років в кишечнику може накопичитися близько 15 кг токсинів, шлаків і калових каменів? Тільки представте, яку легкість можна відчути, позбавившись від цього вантажу, а організм відразу ж запрацює як годинник. Льняне борошно для очищення кишечника є ідеальним засобом, який м’яко позбавить від проблеми зі здоров’ям, а як правильно його використати, де купити і як зробити самостійно ми розглянемо далі.

Ознаки зашлакованості кишечника

Організм людини – складна система, яка спочатку була задумана природою, як що самоочищається. Якщо ж з природним виведенням відходів життєдіяльності виникають проблеми, відбуваються збої в роботі всіх систем і внутрішніх органів. Визначити необхідність проведення очищення кишечника можна за наступними ознаками:

  • нерегулярні випорожнення;
  • здуття, гази, коліки;
  • погіршення кольору обличчя;
  • слабкість, зниження працездатності;
  • надмірна вага;
  • знижений імунітет;
  • алергії та ін.

У принципі можна стверджувати, що всі хвороби так чи інакше пов’язані з роботою кишечника.

Як діє льняне борошно

Позитивний вплив перемелених льняних зерен на організм відомо давно. Її використовують для лікування та профілактики багатьох захворювань, але одним із найвідоміших є виведення шлаків і токсинів із організму. Льняне борошно, потрапляючи в організм, стає дуже схожим на губку, яка вбирає в себе шкідливі речовини, а калові камені обволікає та м’яко виводиться з організму. Окрім цього, борошно знищує паразитів і руйнує сприятливу для їх життєдіяльності мікрофлору.

Як вживати

Чищення кишечника льняним борошном полягає в прийомі його впродовж 3 тижнів. На першому тижні раз на день приймається по 1 десертній ложці, на другому тижні – по 2 ложки, а на третій – по 3. Запивати можна водою (не менше склянки), але ефективніше діє льняне борошно з кефіром. Очищення організму при цьому не лише полягає у виведенні зайвого “вантажу”, але і у відновленні нормального кислотного балансу кишечника.

Купити або приготувати самостійно?

Муку з насіння льону можна купити в аптеці, а можна приготувати самостійно в домашніх умовах. Якщо зупинилися на першому варіанті, зверніть увагу на виробника та склад. Не варто купувати борошно іноземного виробництва, вона коштує значно дорожче, а результат робить такий же, як і вітчизняна. Добавок і ароматизаторів також бути не повинно.

Дуже просто приготувати борошно з насіння льону й самостійно. Треба лише перемолоти його в ковомолці або блендері.

Плюсом готової покупної продукції є тривалий термін зберігання, оскільки використати приготовану самостійно борошно можна не більше 2-3 днів.

Провести “генеральне прибирання” кишечника, оздоровити увесь організм, скинути зайві кілограми й підвищити імунітет допоможе такий простий засіб, як льняне борошно, де купити, як приготувати самостійно і вживати ви вже знаєте. Будьте красиві та здорові!

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.