Шунгітова вода: користь, шкода, способи приготування в домашніх умовах

Життя людини неможливе без води. Якщо ж її природні якості доповнити корисними мікроелементами, то вона перетвориться на універсальний засіб для боротьби з багатьма проблемами здоров’я. У статті ви дізнаєтеся, що таке шунгітова вода, користь і шкода, як її вживання, як правильно приготувати її самостійно й іншу, не менш цікаву інформацію.

Природна сила

Лікувальні властивості шунгіта людині були відомі з незапам’ятних часів. Джерела, що знаходяться поблизу родовищ цієї гірської породи, наділяли чарівною силою й обожнювали, адже пояснити дію на організм по-іншому було просто неможливо. Навіть Петро Перший вірив у силу каменя і свого часу видав наказ, в якому кожному солдатові велів мати при собі такий камінь.

На самій же справі чарівні властивості каменю шунгіт можна пояснити його складом. Гірська порода насичена фуллеренами, які здатні поглинати наявні у воді шкідливі речовини, а паралельно насичувати її лікувальними властивостями. Багато хто вірить, що в результаті взаємодії шунгіта з водою зникають не лише шкідливі складові, але навіть і негативна енергія. Саме тому шунгітова вода вважається одним із самих найпотужніших природних засобів для здоров’я і краси.

Універсальний засіб

Після очищення шунгітом, лікувальна вода забезпечує людині захист від токсинів, паразитів, різноманітних вірусів і мікробів, зміцнює імунітет. Правильне і регулярне її використання допомагає при гінекологічних і ракових захворюваннях, проблемах з шлунком і кишечником, серцем, нервовою системою, а також дозволяє запобігти їх появі.

Окрім цього, шунгітова вода використовується в косметології. Вона робить волосся блискучим і густим, шкіру здоровою і чистою. “Чарівною” водою змащують проблемні місця, використовують для обполіскувань, для приготування розчинів компресів, спринцювань. Незважаючи на безперечну кількість позитивних якостей, шунгітова вода може викликати і негативну реакцію у організму, тому застосовувати її потрібно з особливою обережністю.

Протипоказання і побічні ефекти

Воду, очищену шунгітом, шкідливою і небезпечною для здоров’я назвати не можна. Просто помітивши позитивний ефект, багато людей перестають контролювати кількість її вживання, помилково вважаючи, що “чим більше – тим краще”, і, тим самим, провокують погіршення стану здоров’я.

Пити шунгітову воду потрібно починати по столовій ложці на добу, поступово доводячи цю кількість до двох склянок. Але не повинно бути запаморочення, нудоти й тим більше блювоти. Якщо ж такі ознаки з’явилися, треба негайно припинити прийом і звернеться за консультацією до лікаря.

Як приготувати

Щоб самостійно приготувати шунгітову воду потрібно залити 100 гр каменю літром теплої очищеної води. Для цього краще використати скляну місткість, щоб під час настоювання був видний можливий осад. Настоювати потрібно не менше трьох діб, потім камінь вийняти, а воду використати за призначенням. Робити велику порцію не варто, адже приготувати свіжу воду нескладно.

За регулярним використанням шунгіту для очищення води він забруднюється, пори забиваються і очищаючий ефект стає вже не таким. Тому не забувайте доглядати за камінчиками, протирати їх чистою ганчірочкою, чистити м’якою щіточкою і час від часу тримати на сонечку для дезинфекції.

Використайте ліки, які створила сама природа. Знаючи, як приготувати шунгітову воду і як правильно її споживати, можна забезпечити собі здоров’я і довголіття.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.