Рецепт рисового квасу для суглобів

Будь-яка хвороба неприємна, вона сковує, обмежує, не дає жити повним життям. Остеохондроз – сковує і обмежує в прямому значенні слова. Хворі суглоби не дають нормально рухатися, тобто жити. Життя стає схожим на полотно, написане брудно-сірими фарбами. Консультація лікаря, яка покликана розв’язати проблему, до бажаних результатів найчастіше не призводить. Знеболювальний укол лише знімає нестерпний напад болю, але кардинальних змін стану здоров’я не відбувається. Для хворих суглобів можна використати рисовий квас. За відгуками, він непогано допомагає, особливо якщо не переривати курс лікування (а це не менше місяця).

Як допомагає рисовий квас при болях у суглобах

Виражений больовий синдром при остеохондрозі спостерігається із-за відкладення солей у суглобах. Рисовий квас взмозі вивести їх надлишки з організму.

Як приготувати рисовий квас у домашніх умовах

Приготувати цей чудодійний напій не складе ніяких труднощів. Адже все, що треба – це 4 столові ложки рису, 3 столові ложки цукру розмішати в 1 літрі води, бажано колодязної. Якщо такої не має, то підійде кип’ячена відстояна водопровідна вода. Завершальним акордом буде додавання в рідину 5 родзинок.

Після чотириденного відстоювання, квас проціджувається, розливається по пляшках, щільно укупорювається і далі зберігається в холодильнику.

Інгредієнтами для наступної порції служать 3 столові ложки цукру і така ж кількість рису, осад після першої порції, 1 літр води, 4 родзинки.

Третя порція також готується із залишків другого. Рису і цукру додається по півтори ложки. Родзинок, відповідно, кладеться 3 штучки. Далі квас готувати за рецептом третьої порції.

Пийте квас курсами близько місяця, і поліпшення вашого стану не змусить себе довго чекати. А результатами свого лікування поділитеся через форму коментарів! Ваш досвід буде комусь дуже корисний.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.