Неумивакін І.П.: лікування содою й перекисом водню

Світило космічної медичної науки професор Неумивакін І.П. опублікував численну кількість монографій, книг, статей про користь нетрадиційного лікування перекисом водню, содою, лікарськими зборами рослин.

Відгуки про користь застосування доступних трав, соди, перекиси водню з метою позбавлення людського організму від важких захворювань ШКТ, печінки, нирок, серця, у більшості доброзичливі, хвалебні. Але в деяких випадках люди після вживання домашніх ліків відчували погіршення. Обґрунтована негативна реакція тим, що лікувальні процедури робилися неправильно. Зокрема, Неумивакін лікування содою і перекисом одночасно вважає неприпустимим, користь приносить тільки роздільне використання цих популярних речовин.

Лікування з допомогою соди

Доведеним фактом вважає професор унікальні здібності соди в нормалізації кислотного балансу крові. Відхилення РН в ту, або іншу сторону він пояснює причиною виникнення хвороб.

Сода, на його думку, обумовлює очищення клітин від холестерину, біологічних, радіоактивних, хімічних токсинів, хвороботворних мікроорганізмів, паразитів. Лікування содою сприяє омолоджуванню душі й тіла за рахунок регенерації тканин, збільшення імунного захисту.

Неумивакін радить вживати соду наступними способами:

 • починати лікування мінімальними дозами : перші дні 1/3, подальші 1/2 чайних ложки розвести на 250 мл води;
 • вода повинна бути теплою  – 37, 38 градусів, гарячий розчин вживати не можна;
 • у деяких випадках необхідно заварювати соду окропом, з метою погашення, охолоджувати, потім пити;
 • знаменита дива минулого століття Е. Реріх рекомендувала соду вживати порошком, запиваючи його. Неумивакін не заперечує такий метод лікування, радить зручне для кожного застосування;
 • пити розчини важливо натщесерце, не раніше 30 хвилин до сніданку, обіду, вечері;
 • сода, розчинена в гарячому молоці всередину, – чудовий засіб лікування застуди, цей загальновідомий рецепт діє дуже ефективно;
 • полоскання содовим розчином відмінно допомагає при захворюваннях дихальних шляхів, лікування стоматиту, інших інфекцій зубів і ясен;
 • сода рятує від свербежу шкірних покровів через укуси будь-якої комахи.

Лікування содою особливо поширене в Тібетських монастирях, причому там її застосовують і у вигляді клізм. За рецептом Неумивакіна для очищення так само готується наступний склад: до 1,5 – 2 літрам додається 1 ст. л гідрокарбонату натрію.

Прийом соди часовими проміжками не обмежений, часто організм по-різному реагує на неї. Вживання соди може спричинити розлад стільця, нудоту, температуру, тоді її вживати не радять. Можна перевірити реакцію через деякий час. Не хочеться – не пийте, подобається – лікуєтеся на здоров’ї.

Для кожної домашньої процедури рекомендується використати виріб високої якості і свіжості. Перевірити придатність можна гасінням оцтовою кислотою. Щедре піноутворення свідчить про хороші властивості продукту. Якщо піна утворюється слабо – варто купити свіжу пачку соди.

Лікування перекисом водню

На думку професора, здоровий організм самостійно продукує перекис водню, необхідну для знищення хвороботворною вірусною грибковою, бактерійної мікрофлори, патогенних збудників раку, дизентерії, туберкульозу.

У процесі хвороби здатність імунного захисту знижується. Щоб підвищити активність утворення антитіл треба пити розчин водного перекису. Лікарський розчин обумовлює очищення клітин на молекулярному рівні.

 1. Придбати треба 3% розчин, забезпечений крапельницею.
 2. Початкова доза 2 краплі та 100 мл води, надалі норму доводять поступово до 12-15 одиниць на добу. 5 – 7 разів об’ємом близько 100 крапель.
 3. Пити обов’язково натщесерце.

У побуті широко поширено народне використання перекису для полоскань, щоб знищити хвороботворні вірусів, бактерій при стоматологічних хворобах: гінгівіті, пародонтиті, стоматиті, карієсі.

При інфекційних зараженнях: грипі, бронхіті, туберкульозі. Краплями ліків ефективно ліквідовують вогнища запалення при отиті, гаймориті, перекис – чудовий засіб для зупинки кровотечі і знезараження ран, рубців, виразок шкірних покривів.

Лікування содою та перекисом водню за Неумивакіним, але не одночасно, а окремо, дійсно корисніше в сотні разів, ніж синтетичними хімічними препаратами з аптечних кіосків.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Теги: лікування содою, неумивакін