Кидаємо палити з допомогою молока! Народний спосіб

Статтю оновлено

Нікотинова залежність одна з найшкідливіших звичок сучасної людини. Як тільки європейська людина почала вживати тютюн різними способами, з цього ж часу стали вигадувати способи позбавлення від цієї звички.

Молоко проти паління

Відразу варто розчарувати любителів цього дійсно смачного і корисного напою – молоко пити літрами не доведеться. Молоко тут зіграє роль що швидше відвертає.

Отже, якщо ви дійсно твердо вирішили зав’язати із звичкою вдихати дим тютюну, але не знаєте як можна кинути палити в домашніх умовах, те цей спосіб для вас:

  • Від вас потрібно буде роздобути справжнє коров’яче молоко. Те, що продається в супермаркетах і магазинах не годиться, оскільки від молока там тільки назва на упаковці.
  • Якщо ви з цим впоралися, то переходимо до наступного кроку. Наливаємо молоко в склянку, потім беремо декілька сигарет, і по черзі опускаємо їх в молоко. Довго тримати не потрібно, що б сигарета не розмокнула.
  • Замочивши усі сигарети в молоці, залишаємо їх на просушування, приблизно на добу. Переконавшись, що сигарети висохли, починаємо їх палити.

Варто сказати, що відчуття будуть не з приємних. Але в цьому і полягає суть способу, викликати у вас стійку відразу до тютюну.

Суть дії способу досить проста, лактоза, що міститься в молоці, змішується з нікотином і викликає у вас блювотний рефлекс. Але хитрість у тому, що ваш мозок на підсвідомому рівні перестає сприймати нікотин без лактози і блювотний рефлекс зберігається.

Надалі, можете собі замочити в молоці, цілу пачку сигарет, і брати її з собою. Коли сильно потягне палити, закурите просочену сигарету, бажання як рукою зніме.

Отже, якщо за добровільного бажання кинути палити ви просто замочуєте сигарету в молоці, то при прихованій дії на курця вам знадобиться шприц для ін’єкцій. У шприц набираємо молоко, беремо пачку сигарет якими користується курець, і обережно, що б на сигаретах не залишилося плям, вводимо молоко через шприц всередину сигарет. Як кинути палити за допомогою молока і який із способів (прихований або явний) краще, вирішувати вам.

Теги: як срочно кинути курити, кинути курити молоко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *