Дієта при псоріазі

Псоріаз — хвороба, яка вражає людей різного віку. Причина її виникнення до кінця не з’ясована. Кількість захворювань псоріазом (лускатим лишаєм) неухильно росте, що пов’язано великою мірою з харчуванням сучасної людини. Вживання переважно тваринних жирів сприяє прогресу захворювання, тому в комплексному лікуванні особливо важливу роль відіграє дієта при псоріазі.
Важлива роль харчування виявляється у тому факті, що в Японії псоріаз практично не зустрічався до середини минулого століття, поки населення не перейшло від традиційної кухні до американського образу харчування з великим вмістом жирних продуктів тваринного походження.
Окрім дотримання дієти при псоріазі важливим чинником є психологічний стан людини. Доведено, що стреси провокують виникнення і розвиток цього захворювання, тому важливим аспектом лікування є стабілізація духовної складової життя людини.
Лікування псоріазу народними засобами і медикаментозне зазвичай тривале. Харчування хворого повинне включати велику кількість овочів, бажано екологічно чистих, і рослинної олії. Правильним рішенням буде дотримання постів. Необхідно вибирати продукти з великим змістом кремнію, оскільки саме його дефіцит посилює захворювання псоріазом. Дефіцит кремнію в організмі може бути викликаний наявністю в організмі непрошених гостей – гельмінтів.
Дієта при псоріазі повинна виключати рибу і м’ясо, особливо свинину, тваринні жири, сало. Протипоказане вживання алкогольних напоїв, гострих приправ, солодощів і кофеїновмісних напоїв. Паління також є провокативним чинником при псоріазі. Необхідно очиститися від токсинів, які засмічують організм як наслідок неправильної роботи печінки. Важливо для одужання виключити продукти, що викликають алергію.
Зразки дієт при псоріазі

Сніданок: 300 г сирої натертої моркви, 200 г груш або яблук, також тертих, 40 г горіхів – волоських, кедрових або лісових.
Обід: 200 г домашнього знежиреного сиру, 1-2 склянки відвару шипшини, можна додати 10-15 г бджолиного меду.
Підвечірок: півкіло натертих яблук, 2-3 шматочка дині або кавуна, 150-200 г ягід – черешня, вишня, банан або слива.
Вечеря: 200 г домашнього знежиреного сиру, 200 г фруктів або стільки ж тертих свіжих огірків.
Перед сном, не менше, ніж за годину, можна випити склянку нежирного кефіру.

Цієї дієти необхідно дотримуватися три тижні. Вона допоможе очистити організм і нормалізувати обмін речовин. Лікування псоріазу має бути комплексним. Не нехтуючи зовнішніми лікарськими засобами – мазями і примочками, треба пам’ятати, що вони тільки купірують прояв псоріазу, не впливаючи на внутрішню суть хвороби. Тому важливо дотримуватись дієти та постів при псоріазі, а також проводити очисні процедури.
Вибір методів лікування псоріазу великий і в народній, і в медикаментозній медицині, проте, досвід людей, що страждають цією хворобою, показує, що медикаментозне лікування в даному випадку менш ефективне.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Теги: дієта при псоріазі, ЯКІ ЗБІРОРИ ТРАВ Є ВІД ПСОРІАЗУ