Чистка організму – необхідність в умовах мегаполісу

Статтю оновлено

Жителям мегаполісів не позаздриш. Смог, продукти з високим вмістом хімікатів і консервантів, практично вся таблиця Менделєєва в повітрі – є від чого відчувати стрес. При такому способі життя необхідно періодично чистити організм.

Варто почати з кишечника. Найбільш дієвим методом вважається гідроколонотерапія. Простіше кажучи, клізми з лікарськими і трав’яними розчинами, що знімають запалення. В основному цей метод використовують у санаторіях під наглядом медичних працівників. Побічною дією терапії є те, що разом з токсинами, вона виводить і деякі корисні речовини. Тому застосовувати її слід у вигляді короткочасних курсів .

З тієї ж причини не слід захоплюватися активованим вугіллям. Також можна замінити його кремоподібними сорбентами. Вони приймаються протягом 7-12 днів всередину і доступні в багатьох аптеках. Можна відрегулювати роботу кишечника за допомогою харчування. Добре працюють свіжі овочеві соки, чорнослив, попередньо замочений у холодній воді, натуральні кисломолочні продукти. Вранці перед їжею можна випивати ложку рослинного масла або півсклянки капустяного розсолу кімнатної температури.

Очистити печінку можна досить простим способом. Потрібно всього лише з’їдати на сніданок мало солену гречану кашу, приправлену рослинним маслом. Ця нехитра їжа не тільки виводить токсини, але і знижує холестерин. При очищенні організму потрібно накласти табу на жирне і смажене. Вживати побільше свіжих овочів і фруктів, їсти каші і кисломолочні продукти.

Голодування

Також результативним методом очищення організму вважається голодування. При ньому прискорюється розпад і виведення продуктів обміну. Однак приступати до голодування необхідно тільки після певної підготовки. У першу чергу слід обстежитися на наявність хвороб, що можуть бути перешкодою в застосуванні цього методу.

Щоб повністю убезпечити себе, краще влаштовувати розвантажувальні дні раз на тиждень. Але навіть при одноденному голодуванні потрібно пам’ятати про питний режим. Для очищення нирок використовують сечогінні напої – чаї, овочеві і фруктові соки, трав’яні збори.

Активне очищення через пори відбувається за допомогою лазні. Це вірний засіб для швидкого позбавлення від шлаків, стимуляції кровообігу і обміну речовин.

Способів очищення організму чимало від звичайних трав’яних чаїв до хитромудрих очисних процедур. Головне не лінуватися – підібрати прийнятний для себе в сформованих умовах життя. Адже наш організм і наше здоров’я – найцінніше, що у нас є.

Теги: розгрузочні дні, розгрузочні дні для схуднення

Коментарі 3 коментарі

  • Ані їжа, яку споживаємо, ані наш спосіб життя не сприяють збереженню здоров’я. А оскільки самопочуття та зовнішній вигляд безпосередньо залежать від стану організму, то його очищення – нагальна потреба. Варто тільки не лінуватися і періодично, курсами, проводити дану процедуру.

  • Дійсно хороша стаття. Стан організму зсередини взаємопов’язаний з красою зовнішньою. Колись наші предки им питанням не переймалися, тому що екологія була зовсім іншою. З розвитком промисловості усе різко змінилося, тому це питання є актуальним. Варто задуматись принаймні.

  • Я вважаю, якщо хочеш мати гарний вигляд і хороше самопочуття – очищення організму від шлаків – це самий дієвий спосіб. Можна розпочати свій день зі склянки кипяченої води і закінчити склянкою кефіру. Таким чином я налагоджую свій ритм кожний день. Також рекомендую один день в тиждень зробити “розгрузочний день”. Я маю на увазі не дієту, а надати перевагу легким продуктам, такі як: салати на олії або без приправки, яблука і свіжі соки (власного приготування). Я відчув результат вже через тиждень-почуваю себе легко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *