5 продуктів, що допомагають в очищенні організму від нікотину і токсинів

Згубна звичка палити завдає досить серйозної шкоди усьому організму, а не тільки легеням і бронхам, як помилково вважають більшість курців. Людина, що кинула палити, відчуває помітне поліпшення самопочуття вже через тиждень після останнього сеансу паління. Але про повне очищення організму від усіх отрут, що накопичилися за довгі роки тютюнокуріння, можна буде говорити тільки через 7-8 місяців. Щоб надати реальну допомогу нашим клітинам, і вивести нікотин і продукти чадного диму, на допомогу приходять корисні продукти.

Морква

Звичайна морквина – чудовий дієтичний продукт, що поставляє в організм цілий комплекс вітамінів, харчових волокон і мінеральних речовин. З метою очищення організму найприйнятніше використати свіжоприготований морквяний сік. Усього лише склянка соку, випита вранці натщесерце, заповнить запаси вітамінів А, С, В і К. Пам’ятаєте, що морква містить каротин (провітамін А), який в організмі синтезується у вітамін А, що є жиророзчинним, тому після того, як ви випили свій сік, слід з’їсти пару ложок сметани. Систематичне споживання моркви поверне шкірі минулу красу, колір і еластичність, а також частково розгладить дрібні мімічні зморшки, що утворилися від паління, навколо очей (ви адже пам’ятаєте, що сигаретний дим украй негативно позначається на стані шкіри і її зовнішньому вигляді).

Шпінат

Люди, що палять, постійно відчувають нестачу фолієвої кислоти. А без цієї речовини неможлива повноцінна робота нервовою, травною і кістково-м’язовою систем, а також головного мозку. Шпинат – природне джерело фолієвої кислоти, каротиноїдів і вітаміну С. Включаючи його у своє щоденне меню ви зробите істотну підтримку органам і системам. А ще помічений цікавий факт: систематичне вживання шпинату викликає стійку відразу до нікотину! Дуже важливий чинник для усіх, що вирішили розпрощатися із згубною звичкою назавжди.

Ківі

Сигаретний дим руйнує в організмі вітаміни А, С, Е, що є потужними антиоксидантами. Усього лише один середній плід ківі поставляє добову дозу вітаміну С. А регулярне споживання ківі упродовж тривалого періоду часу не лише заповнить запас поживних речовин, але і позбавить від окислювального стресу, викликаного величезною кількістю вільних радикалів, що постійно атакують здорові клітини, особливо під час паління. Ківі зарахований у фруктам, що омолоджують організм в цілому, і шкіру зокрема.

Грейпфрут

Цей соковитий цитрусовий плід з вишуканим гіркуватим смаком містить велику кількість аскорбінової кислоти, яка активно підвищує кількість лейкоцитів в крові. Це допомагає нашим легеням виводити канцерогени з легенів, що накопичилися на слизовій оболонці після регулярного вдихання небезпечного диму. Грейпфрут відмінно стимулює обмін речовин, завдяки чому кров набагато швидше здатна очищатися від небезпечних хімічних сполук. До того ж систематичне вживання соковитого м’якуша допомагає в нейтралізації наслідків стресу, яким, поза сумнівом, являється відмова від паління.

Чиста вода

Вживання достатньої кількості чистої води призводить до виведення токсичних речовин з організму. Крім того, саме вода допомагає легше переносити абстинентний синдром. Не усім відомо, що паління призводить до обезводнення організму. А в умовах дефіциту рідини процеси метаболізму значно сповільнюються. Так що, збільшивши споживання рідини до необхідних двох літрів в добу, ви і обезводнення запобіжите, і від нікотину значно швидше позбавитеся.

Готові кинути палити? Замисліться про своє здоров’я вже зараз, і вам не доведеться в майбутньому боротися з хворобами. Адже тютюнокуріння – це зовсім не нешкідлива звичка, з якою легко і просто розлучитися, а справжня залежність, що завдає щоденної шкоди на клітинному рівні. Включення в щоденний раціон цих 5 продуктів, ви полегшите процес відмови від сигарет і поліпшите своє самопочуття. Будьте здорові!

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Теги: засоби від зараховано оганізму