Лікування мухомором

Анекдот в тему:
Заблукали якось два грибники в лісі, і їли усі гриби, які зустрічали.
Коли їх знайшли, кожен розповів свою історію події. Не сходилися навіть епохи.
Подібна властивість галюциногена отруйних грибів відома людству ще із старовини. Його активно використали шамани і знахарі, щоб увійти в контакт з потойбічними силами, або з абсолютно прозаїчною метою залякати неугодну людину, і добитися його повного підпорядкування, давши йому грибну настоянку. Зокрема широко відомий мухомор також має одурманюючу і наркотичну дії. Споживати його – украй небезпечно. Вже 5 з’їдених капелюшків можуть привести до смертельного результату.
Древні люди використали мухомор не лише для лікування, але і для знищення мух і комарів (звідси з’явилася і його назва). До речі сьогодні багато громадян так само саме з цією метою використовують відвари мухомора, залишаючи блюдця із смертельною рідиною на підвіконнях. Великий плюс такого способу боротьби з комахами в тому, що ніякої шкоди для людини він не приносить (нічого не випромінює, і його пари не отруюють організм). Звичайно, від маленьких дітей таке “протикомарний” і “противомуховий” засіб треба тримати на недосяжній висоті.
Окрім такого способу використання мухоморів в житті людини, цей гриб може зробити помітний позитивний вплив на течію деяких хвороб. Як і будь-яка інша отрута, в невеликих дозах він дійсно може нам допомогти. Це обумовлено протизапальними і антибактеріальними властивостями тих, що містяться в нім речовин: мускаруфін і мускарин. Окрім цього в мухоморі були виявлені абсолютно природні антигістамінні речовини, що добре знімають прояви алергічних реакцій організму.
Настоянки, відвари і мазі на основі капелюшків мухоморів, а саме в них і містяться усі отруйні сполуки, допомагають боротися людству з шкірними захворюваннями, з порушеннями в роботі ШКТ, серцево-судинної системи, з хворобами легенів (у тому числі з туберкульозом). Окрім цього лікування мухомором досить ефективно при цукровому діабеті, імпотенції, лейкозі, ревматизмі і інших захворювань суглобів, онкології, а також проявів психічного розладу.
Помічено, що при вживанні мухомора або його похідних у людини різко підвищується енергетичний запас організму. Відчувається прилив сил, створюється відчуття, що можеш виконати будь-яку роботу. Згідно з народною легендою перед серйозною битвою дружинникам давали з’їсти декілька мухоморів. Реакція не примушувала себе довго чекати – агресія і відсутність страху дозволяли якщо не перемогти, то посіяти паніку в лавах ворога.
Протипоказання для лікування мухомором
Якщо ви все-таки зважитеся на застосування лікарських засобів, виготовлених на основі мухомора, ви повинні знати, що ні в якому разі не можна подібні засоби вживати вагітним і годуючим жінкам, дітям до 16 років, людям з індивідуальною непереносимістю компонентів препарату.
Що робити при отруєнні мухомором
Попри те, що лікування мухомором буває досить ефективним, найсуворішим чином потрібно дотримуватися дозування препарату або лікарського настою. Інакше замість поліпшення хворої може відчути сильний біль в животі, може відкритися блювота і пронос, сильно нудитиме і збільшаться слюно- і потовиділення, людина може бачити галюцинації, або взагалі втратити свідомість. Усі ці ознаки вкажуть на отруєння організму отрутами мухомора. При появі подібних симптомів діяти треба негайно: терміново викликати швидку допомогу! До появи лікаря хворому треба дати випити чотири склянки води, і викликати блювоту (можна натиснути на корінь язика). Продовжувати ці дії, поки з шлунку не стане з’являтися чиста вода. Потім в якості проносного дати наступний розчин: столову ложку сульфату магнезії (англійська сіль) на півсклянки води. Через декілька днів під спостереженням лікаря повинне настати помітне полегшення.

Лікування суглобів мухомором
Наостанок, мабуть, один з найбезпечніших способів лікування мухомором. Рецепт кашки з грибних капелюшків для позбавлення від ревматизму, радикуліту, артрозу і інших захворювань суглобів: для роботи над приготуванням мазі використайте рукавички, тільки керамічний або скляний посуд. Візьміть декілька мухоморів і розламайте на дрібні фрагменти. Ємність із заготівлею поставте на декілька днів в темне місце, заздалегідь поклавши згори на гриби який-небудь важкий предмет (можна використати пакет з водою). Коли мухомори дадуть сік, увесь вміст треба добре розтерти до стану кашки. Ліки готові.
Наносити його теж треба правильно: заздалегідь на хворе місце покласти тканину або декілька шарів марлі, а потім викласти засіб. Залишають на ніч під поліетиленовою плівкою. Уранці все видалити і викинути, а шкіру ретельно вимити з милом.
Як бачите, у світі немає нічого випадкового, і такі, отруйні і даремні на перший погляд, гриби, як мухомори можуть бить дуже корисними для людини. У природі все гармонійно, і нам варто тільки уважно дослухатися до її порад, щоб на довгі роки зберегти здоров’я, молодість і красу.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Теги: Лікування мухомором, лікування мухоморами