З чого зроблений матрац?

Статтю оновлено

Сьогодні ми хочемо коротко розповісти про різноманітність матеріалів, з яких виготовляють матраци, їх переваги та недоліки.

Ортопедія – це область хірургічної діяльності, але ніяк не пов’язана з меблями. Адже матрац сам по собі не може вилікувати людину від хвороб спини, а тільки поліпшити загальне самопочуття, зняти втому і напругу, виступити профілактикою при лікуванні остеохондрозу шийного відділу і інших відділів хребта. Але для цього матрац повинен як можна точніше повторювати форми і контур вашого тіла. Не варто вибирати занадто жорсткий і занадто м’який, оскільки чим природніше розташовується хребет на матраці, тим краще ортопедичний ефект.
Продукт розрізняється залежно від матеріалів, використовуваних в пружній частині. Їх можна розділити на:

  • латексні;
  • повітряні або водяні;
  • пружинні;
  • поролонові.

Повітряні або водяні
На жаль вони користуються малою популярністю, оскільки у повітряних – шумні компресори, а у водяних – часто виникає проблема із заміною води. Такі матраци і до сьогодні залишаються “екзотикою”.
Матраци з латексу
Латекс вважається натуральним матеріалом із застосуванням натурального спіненого соку каучукового дерева. Цей матеріал ідеальний наповнювач, завдяки своїм динамічним статистичним характеристикам, стійкістю до чинників довкілля і довговічністю. Зараз латексні матраци вважаються кращими.
Поролон
Цей матеріал часто використовують в “матрацній” справі. Його застосовують для виготовлення дорогих матраців і матраців економ-класса. Він може бути як м’яким, так і жорстким, ортопедичним, довговічним і практичним.
Матраци на пружинах
Вони бувають двох видів: виготовлені з пружинного блоку і виготовлені з блоку на базі пружин кишенькового типу. Важливе значення таких матраців – посилення ортопедичного ефекту.
Поради при купівлі: простежите за тим, щоб вам не дістався низькоякісний товар, з поганою прошивкою, з неправильною конструкцією пружинного блоку. Обов’язково поцікавтеся у продавця, який наповнювач у матраца (повсть, поролон або кокос), який використовується оббивний матеріал, чи є знімний чохол (якщо чохол не додається, то приготуйтеся до того, що його все одно треба буде придбати.
До речі, зараз матрац (як власне і практично будь-яку іншу продукцію) можна купити через інтернет. До того ж вибір в інтернет-магазинах зазвичай набагато ширший: двоспальний, масажний, односпальний та інші. Вам можуть навіть зробити матрац під замовлення – орієнтуючись на конкретно ваші побажання. 
Вдалої покупки і приємних снів на хорошому матраці.

Теги: як зробити матрац, з чого повинний бути зроблений матрас

Коментарі 2 коментарі

  • Від того, наскільки зручний матрац, залежить і якість сну. Тому вважаю, що до його вибору варто підійти дуже відповідально. Важливо не лише те, яким характеристикам він відповідатиме, але й із чого буде зроблений. Перевага, звісно, на боці натуральних матеріалів.

  • Працюю з матрацами із 2007 року, скажу що перележав на дуже багатьох матрацах, але найкращі матраци це із латексу (натурального). При середній вазі 60-90 кг. краще брати із прослойкою одного кокосу посередині щоб матрац був середньої жорсткості. Матраци із меморі як показав мій досвід класні коли пробуєш їх в магазині, але після користування люди недуже задоволені, а от подушки із меморі то супер річ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *