Види інгаляторів. Який вибрати?

Сьогодні багато людей вважають за краще використати для лікування інгалятори. З їх допомогою можна легко і ефективно вилікувати захворювання дихальних шляхів. При цьому не потрібно буде купувати величезну кількість лікарських препаратів. Але вибір інгаляторів досить великий. Як же зробити правильний вибір?

Які бувають інгалятори

Паровий інгалятор

Перший вид інгалятора – паровий. Як і будь-якого приладу, у нього є свої плюси і мінуси. Паровий інгалятор прекрасно підходить для прогрівання дихальних шляхів і добре випаровує лікарські препарати для подальшого їх вдихання. Але його не можна застосовувати для лікування дітей, а також дорослих, якщо температура їх тіла піднялася вище 37,5 градусів. Але найголовніший недолік – концентрація речовини. Найчастіше вона нижча, ніж необхідно для лікування.

Ультразвуковий інгалятор

Найпопулярнішим видом інгалятора є ультразвуковий. Пара, яка виділяється приладом, не є гарячою. Тому його можна використати для лікування дітей. Крім того, частки пари проникають в усі частини дихальних шляхів. За бажання можна застосовувати інгалятор навіть під час сну. Їм легко користуватися, прилад не займає багато місця. У наборі є різні насадки. Крім того, інгалятор створює цілу хмару, яка навіть не обов’язкова вдихати безпосередньо. Можна просто розташувати його у ліжечка дитини. Звичайно, ефективність використання знижується, але для профілактики цього цілком достатньо.

Компресорний інгалятор

У продажу є компресорні інгалятори. Вони не зручні, досить великі. Крім того, такий інгалятор видає шум із-за того що постійно ганяє повітря. У компресорному інгаляторі не можна застосовувати ефірні олії, трави. Ще одним недоліком є необхідність ретельного догляду. Якщо за приладом не доглядати належним чином, він перестає нормально функціонувати.

Електронно-сітчастий інгалятор

Останнім часом частіше стали пропонувати електронно-сітчасті інгалятори. Це зовсім нові розробки, які на ринку не так давно. Вони розпилюють широкий спектр лікарських засобів, можливе застосування навіть оліїмістких препаратів. Новітні досягнення забезпечують безшумну роботу, високу швидкість того, що розпиляло.

Не кожен інгалятор підійде особисто вам. Вибір залежатиме від віку, характеру хвороби.

А при всьому різноманітті представлених варіантів дуже важко вибрати саме те, що треба вам. Перш ніж вибрати інгалятор, безумовно краще проконсультуватися з лікарем. Він допоможе зробити правильний вибір.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Теги: інгаляції вдома апарати