Сучасні прилади для приготування здорової їжі

Кажуть ми – те, що ми їмо. Хочете бути здоровим, підтягнутим і зберегти прекрасне самопочуття на довгі роки? Тоді не відмовляйте собі у бажанні харчуватися повноцінно, збалансовано і, головне, смачно! При цьому зовсім не обов’язково проводити у плити добу безперервно. І допоможуть вам у цьому сучасні “чудо-горшочки” для приготування здорової їжі!

1. Пароварка

Її назва говорить саме за себе: продукти в ній піддаються термічній обробці парою, що гарантує збереження в них найбільшого числа корисних речовин і виключає необхідність використання олії.

Готувати на пару люди почали ще багато тисячоліть тому, але лише в минулому столітті були винайдені електричні пароварки, з допомогою яких цей процес здійснюється набагато швидше і простіше. Принцип роботи такого приладу зводиться до генерації в нижній чаші пари (для цього в неї заливається вода, яка, закипаючи, випаровується), а у верхній каструльці у цей момент готується їжа.

Прибічники системи здорового харчування вже давно належним чином оцінили усі переваги м’яса, овочів риби та інших страв, приготованих на пару. Правда, тим, хто звик виключно до смаженої і запеченої їжі, вони можуть здатися прісними і не смачними. Трохи виправити ситуацію допоможе використання ароматних трав, лимонного соку й імбиру. А з часом наші рецептори “звикають” до такої їжі і тоді ми зможемо належним чином оцінити смакові якості приготованих на пару страв.

2. Аерогриль

Перші аерогрилі з’явилися близько 20 років тому і за цей час встигли завоювати міцну любов у мільйонів хазяйок. Ще б – їжа в них готується практично без участі кухаря (заклав продукти, виставив таймер і можеш спокійно займатися своїми справами), виходить по-справжньому апетитною і корисною!

Каші, випічка, тушковані овочі м’ясо, курка гриль і навіть шашлик – блюда мають традиційний насичений смак, але при цьому практично не містять олії і канцерогенів. Найбільш меткі хазяйки пристосували аерогриль ще і для сушки ягід, а також для стерилізації банок і дитячого посуду.

Як же працює цей диво-прилад? Все просто: в його кришку вбудовані електронагрівач і вентилятор, перший нагнітає гаряче повітря, а іншою розгонить його по всьому внутрішньому простору аерогрилю, внаслідок чого їжа пропікається рівномірно. А завдяки замкнутій системі в продуктах не лише зберігаються корисні речовини, але вони ще й отримують дивовижний смак: м’ясо виходить соковитим і м’яким, птиця – ароматною, а овочі – такими, що їх захочуть покуштувати навіть діти!

3. Мультиваріння

Це “наймолодший” прилад з нашого переліку – його презентація відбулася близько 10 років тому. Приставка “мульти -” дарована йому невипадково – це диво техніки може випікати, смажити, гасити, готувати на пару, варити каші, супи, варення, а деякі моделі ще і замінюють собою йогуртницю і хлібопіч. Якщо додати до універсальності мультиваріння колосальну зручність приготування їжі в ній, тоді можна сміливо стверджувати: “Рівних їй поки що немає”!

Працює мультиваріння за принципом “3d-нагрева” чаші і при герметично закритій кришці, завдяки чому продукти, що знаходяться в ній, зберігають свою первинну форму і максимум корисних мікроелементів.

Взагалі прогрес не коштує на місці і, можливо, в найшвидшому часі з’явиться ще більше “просунутий” прилад для приготування здорової їжі при мінімальній нашій участі. Поки ж маючи у будинку хоч би один з вищеописаних побутових приладів ви не лише потурбуєтеся про здорове харчування для своїх домочадців, але і придбаєте масу вільного часу для них же коханих.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.