Сольові лампи: живе джерело душевного тепла і здоров’я

Сольові лампи: користь або шкода? Головні п’ять природних джерел здоров’я на землі: жива вода, зелені рослини, чисте повітря, сонячне світло і кам’яна сіль. Древні мудреці Пакистану в якості безцінного дару подарували нам знання цілющого лікування кам’яною сіллю.

Безнадійно хворих вони відводили в гірські соляні печери, звідки потім поверталися абсолютно здорові люди.
Дослідження вчених виявили, що сольова лампа, на кшталт гірського кришталя, випромінює живу позитивну енергетику.

Сучасні світильники з гімалайської кам’яної солі – це мініатюрні копії тих печер, що мають унікальні лікувальні властивості :

 • противірусними, бактерицидними, протизапальними;
 • нейтралізують радіацію, сприяють виведенню з організму токсинів і зайвої рідини;
 • мають чудову властивість укріплення імунітету і заряджають бадьорістю.

Лікувальні здібності солі і світла

Створена з кам’яних кристалів, вона чудово іонізує повітряний простір, стерилізує його, позбавляючи від сторонніх мікроорганізмів. Цілюща ефективність солі багаторазово зростає при нагріванні її лампою, або свічкою, розташованою усередині.Ламп використовується:

 • для зміцнення, відновлення імунітету;
 • при прояві простудних симптомів;
 • для лікування запалення легенів, астми, туберкульозу;
 • при алергії;
 • для позбавлення від шкірних захворювань;
 • як засіб від безсоння дітей;
 • для відновлення нервового спокою;
 • чудові ліки від ревматизму і артриту.

Сольові світильники обумовлюють нормалізацію осмотичного тиску клітин, позбавляють тканини тіла від набряклості. Знімають душевну втому, депресію, тонізують організм. У побуті – очищають повітря, нейтралізують випромінювання електронної техніки, видаляють неприємні запахи, позбавляють від утворення плісняви, прикрашають інтер’єр.

Цілюще поєднання світла й кольору

Різноманітність відтінків натуральних сольових ламп обумовлена безліччю компонентів їх складу: сіль і водорості, мінерали і сіль, гірські кристали кришталя і сіль. У складі плафонів зустрічаються лікувальні глини, залізо, йод, цинк селен, бром, багато інших корисних елементів. Кожні природний інгредієнт має унікальні цілющі здібності, а комплексна дія декількох джерел життєвої сили завжди найефективніше.

Як колір впливає на нервову систему:

 • червоні відтінки викликають бадьорість, рішучість
 • жовті – життєрадісність, розумову активність
 • зелені – освіжають, позбавляють від занепокоєння
 • рожеві – це ніжна любов до того,  що оточує
 • білі – очищають думки від страху
 • блакитні – урівноважують, заспокоюють
 • фіолетові відтінки – інтригують, підвищують інтерес до життя.

У процесі нагрівання кольору стають яскравіше, проте світло лампи м’яке, розсіяне, що дозволяє залишати її включеній на ніч. А, як відомо, краще лікування людина отримує уві сні, коли організм розслаблено відпочиває. Дихання повітрям, насиченим негативними іонами, очищеним лампою від пилу перевищує терапевтичний ефект будь-яких синтезованих ліків.

Де розставити сольові лампи

Ефективність сольового джерела світла знаходиться в прямій залежності від розміру плафона. Чим більше лампи, тим вона корисніша. Проте в маленькій спальній, дитячій не слід ставити, громіздкий плафон.

Виробники пропонують розширений асортимент виробів з кам’яної цілющої гімалайської, пакистанської солі. Наприклад, сольова лампа Скеля має безліч модифікацій. У формі кулі, чаші, куба, краплі, що універсально для будь-кого інтер’єру. Вагою 1,5; 2; 3; 5; 8 кг, що ідеально для малої і великої площі кімнат.
Різноманітні відтінки: блакитний, рожевий, червоний, жовтий, коричневий, також порадьтеся з лікарем для вибору колірного спектру.

Демократична ціна світильника: починаючи з 300 гривень, дозволяє купити навіть незаможній людині (ліки від застуди, коштують дорожче, а сольова лампа лікує від нежиті і кашлю набагато швидше).

Якщо домочадці, особливо малюки, часто капризують, застуджуються, обов’язково купите нічний, або денний світильник. Єдиний момент, не ставте величезну конструкцію в крихітне приміщення. І біля джерел води (щоб не розтанула). У древні часи кам’яну сіль називали білим лікувальним золотом, вона мала високу вартість, оскільки возили її здалеку.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.