Навіщо потрібний енурезний будильник

Така серйозна проблема, як нічний енурез, заподіює неприємності не лише діточкам, але й дорослим. Залежно від причини, медики пропонують 3 типи лікування : медикаментозний спосіб – з використанням лікарських препаратів. Немедикаментозний – це фізіотерапія й психологічний вплив. Режимний метод – потрібно примусово будити серед ночі “на горщик”.

Якщо немає в наявності бактерійної (іншої) інфекції, яку обов’язково потрібно лікувати антибіотиками, постарайтеся не вживати ліків, вони можуть завдати шкоди не лише печінці, ниркам (очисним органам тіла), але й утворити нестабільність роботи нервової, гормональної, ендокринної систем.

Позбавитися від енурезу практично на 100% допоможе сечовий будильник – невеликий апарат, що подає сигнали про мінімальне зволоження трусиків (простирадла). Замовити його можна на сайтах, що пропонують спеціальну медтехніку або виписати з китайського Аліекспрес, де отоварюються зараз практично всі.

Сьогодні використання енурезного будильника – це найбезпечніший і надійніший спосіб рефлекторного закріплення контролю дисципліни сечовипускання під час сну.

Принцип дії будильника

Суть роботи сенсорного апарату: ледве перші краплі вологи потрапляють на мініатюрний датчик, укладений у кишені на трусиках, спрацьовує сигналізація у будильнику, розташованому на прикроватном столі, або закріпленому на руці дитини, лунає мелодія (вібрація, світлове мигання). Рефлекторно припиняється сечовиділення, малюк прокидається, вимикає кнопку, йде в туалет. Через 2 – 3 місяці застосування нічний безконтрольний енурез припиняється.

Розроблена безліч різноманітних моделей сечового будильника для позбавлення від моносимптомного (не пов’язаного із захворюваннями) енурезу: безпровідні, дротяні, килимки – простирадла. Щоб визначитися у виборі, який краще для конкретної людини, розглянемо опис деяких екземплярів.

Типи сечових будильників

Основною метою використання сечового будильника є навчання людини самостійному пробудженню при наповненні сечового міхура.

Безпровідний апарат від енурезу з трусиками – це звичайні бавовняні плавки, з безпечно ушитими індикаторними проводками, поверх яких прикріпляється мініпередавач визначення вологості. У разі попадання крапель, сигнал йде на блок будильника, що живиться від батарейок, або мережі.

Діапазон сповіщення – до 30 м, що дозволяє встановити його чимдалі від дитини, а, означає, він не зможе вимкнути його у сні й написати в ліжко. Обов’язково встане з ліжка, відключить будильник, піде до туалету.

Будильники від енурезу дротяні складаються з датчиків, основного блоку, що подає сигнали для пробудження, сполучного дроту. Закріплюють датчик визначення вологості на трусиках, у зоні можливого зволоження, виключаючи зіткнення з тілом (укладають у кишеньку). Під час отримання сигналу на основний блок, розташований на руці дитини, або піжамі, лунає мелодія, починається вібрація, або запалюється світловий сигнал.

Килимки можуть бути дротяні й безпровідні. Вони призначені для людей, що не бажають прикріплювати прилади, датчики до одягу. Їх укладають під постільне простирадло. Блок, що видає попереджувальні сигнали, розташовують на столі (тумбочці).

Як вибрати

Багато людей підбирають речі виключно за вартістю: дорого – означає добре, дешево – погано. Але важливі умови придбання енурезного будильника – не ціна, а ознайомлення з функціональністю приладу. Не секрет, що деякі особливо жадібні хазяї інтернет-магазинів використовують 200% накрутку на початкову ціну виробу без урахування технічної характеристики сечового будильника.

Тому обов’язково прочитайте інструкцію, а також вибирайте апарат за наступними параметрами.

  1. Енурезный будильник має бути зручним у використанні: враховуйте легкість перемикання приладу, способи промивання датчика.
  2. Обов’язкова комфортність: гнучкість і мінімальні розміри (вага і об’єм) датчиків.
  3. Враховуйте довговічність: якість виконання й гарантію приладу.
  4. Важлива надійність швидкості визначення вологості, передачі сигналу.
  5. Вибирайте прилад з декількома видами мелодій, регулятором потужності звуку.
  6. У порівнянні ціни, зверніть увагу на необхідність зміни запчастин, щоб не купити задешево одноразову конструкцію.

Скільки коштує будильник від енурезу

Діапазон цін на прилади неймовірно великий.

Китайські дротяні моделі у формі окремо пінгвінчика, що стоїть, – від 500 грн., а новинка – будильник із сигналізатором, що надівається на руку дитини, – від 2500 грн. (Аліекспрес).

Безпосередньо з Китаю можна замовити від 600 грн. У підприємців України, що займаються перепродажем, ціни в доларах F – STAR дротяний – 20 доларів. Безпровідний прилад F – STAR – 50 доларів або від 480 гривен.

Прилади “Chummie” – від 3200 гривен на Україні.

Найбільш ефективні прилади для дітей, вік яких більше 5 років, причому треба обов’язково розповісти дитині як працює будильник. Перші 1 – 2 тижні допомагайте малюкові прокинутися й проведіть до туалету і назад, обов’язково похваліть за прогрес лікування. Заведіть календар, фіксуйте там ночі без неприємних мокрих моментів. Продовжуйте користуватися апаратом ще місяць – два, навіть коли енурез припинився. Якщо постійно дотримуватися цих нескладних умов, через 2 – 3 місяці експлуатації енурезного будильника рецидиви нічного безконтрольного сечовипускання зникнуть назавжди.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.