Еко-тапочки

Пропонуємо декілька простих порад, як придбати красиві і комфортні домашні еко-тапочки:
1. Ходити без взуття
Що там не кажи, а самий екологічний в усіх відношеннях вид взуття, а тим більше, домашнього взуття – його відсутність. Пам’ятаєте Порфирія Іванова, який завжди і скрізь ходив босяком і мав богатирське здоров’я? Ми не закликаємо вас ходити взимку на роботу босяком, проте реалізувати цю ідею у будинку дуже навіть непогано, тим більше, влітку.
Якщо ж взимку у вас підлога все-таки холоднувата – пропонуємо інше екологічне рішення – еко-тапочки.
2. Зробити із старих речей
Зробіть тапочки з тих речей, що вже відслужили вам. Це можуть бути валянки, що продірявилися, або поношений фетровий капелюх, обрізки натурального килимового покриття, старе шкіряне взуття для підошви і так далі – що ваша фантазія вам дозволяє, те можна реалізувати.
Складного немає абсолютно нічого: вирізується підошва (лекалом може стати будь-яке ваше взуття без каблука звичайно) і до неї пришивається верх. Можна це зробити звичайним накидним швом яскравою товстою ниткою – вийде відразу і оригінальна обробка. Взагалі обробка тапочок може стати справжнім захопленням. Ніяких обмежень – вигадуйте все що хочеться: квіти з тканини, бісер, вишивка, аплікація, хутряні помпони.
Результат – унікальні тапочки, які не купиш ні в одному магазині, до того ж наповненні вашою любов’ю.
3. Зробити з нових матеріалів
Якщо удома ви не виявили відповідних старих предметів (хоча це маловірогідно – пошукайте краще), можна купити натуральні матеріали, у тому числі і вмагазинах зі зниженими цінами.
Якщо ви умієте в’язати – проблем взагалі не повинно виникнути – купуєте міцні нитки і в’яжете – гачком або спицями. Потім за бажання жорстку підошву можна буде пришити.
Оригінальні тапочки можуть вийти, якщо зв’язати їх з джутової мотузки. На вид вони дуже нагадують традиційні російські личаки. При цьому вони дуже довговічні і практичні. До того ж прикрашати такі тапочки – справа вдячна – до них йде практично будь-яка прикраса.
Ще одна чеснота таких тапочок – їх дуже приємно носити. Джутові переплетення масажують стопи, що, звичайно ж, дуже добре впливає на організм. 
4. Купити
Якщо рукоділля – не для вас – мабуть, варто купити тапочки в магазині або замовити взуття по каталогу. Проте вибирайте при цьому максимально екологічний варіант. Це можуть бути плетені тапочки з кукурудзи, очерету, болотяної лепехи (ця рослина, до речі, має властивість знімати головний біль). Бувають і звичайні плетені личаки. Навіть якщо ви не занадто переживаєте про проблеми довкілля – задумайтесь хоч би про те, що одягати на своє тіло і на ноги – штучні матеріали сумнівного походження частенько шкідливі і небезпечні з точки зору здоров’я.
Ми не прагнемо взути усіх і терміново в личаки. Просто хочеться, щоб сформувався природний попит на екологічні товари. Як відомо, попит породжує пропозицію. Не буде попиту на шкідливі товари – їх виробництво швидко зменшиться до нуля.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Теги: як в\язати тапочки спицями, як зробити тапочки з кукурудзи