Чисте повітря на кухні – як цього досягти?

Величезна кількість людей сьогодні готує їжу на газових плитах. Вони зручні, прості у вживанні, легкі в управлінні. Проте, користуючись газовими плитами, мало хто замислюється, яку шкоду це приносить нашому здоров’ю, особливо, органам дихання.

Адже відомо, що газові плити під час роботи виділяють шкідливі для нашого з вами здоров’я речовини.

Ученими були зібрані проби повітря, які виділяються газовими плитами, в духовій шафі, і перевірені з допомогою сучасних технологій на зміст в нім отруйних речовин. Були виявлені:

  • діоксид азоту NO2;
  • формальдегід;
  • окись вуглецю.

Результати наукових дослідів виявили, що рівень забруднення повітря окисем вуглецю і формальдегідів після приготування їжі на газу виявився на низькому в принципі прийнятному рівні (хоча сама їх наявність – вже малоприємний факт), а ось рівень діоксиду азоту (NO2) значно перевищив допустимі норми.

На перший погляд, забруднення повітря в приміщеннях NO2 може здатися нешкідливим, але його вплив на організм людини украй негативно. Це і розвиток задишки, і алергія, і хронічна астма, і деякі респіраторні захворювання.

Про користь кухонного витягу

Засобом боротьби з шкідливими домішками є кухонний витяг. Багато компаній займаються розробками нових типів витягів, спрямованих на підвищення ефективності видалення жирів, кіптяви і отруйних речовин. Багато витягів цілком гідні високої оцінки, проте навіть вони не можуть очистити повітря на 100%.

Навіть володарі найпотужніших вентиляторів теж не застраховані від забруднення повітря, якщо вони безпосередньо не виводяться на вулицю. Річ у тому, що багато витягів просто ганяють повітря по приміщенню, працюючи за принципом рециркуляції.

А де ж вихід?

Так, він є. Це індукційні варильні панелі. Це – самий нешкідливий спосіб приготування їжі на сьогодні. Магнітна енергія, яку використовують індукційні печі, у включеному стані дозволяє не випромінювати тепло до установки посуду на варильну поверхню. До того ж, індукційні плити набагато економніші за електричні.

Використання індукційної плити дозволить відмовитися від установки витягу, заощадить простір і піклуватиметься про здоров’я людини.

Хто знає, що скажуть про такі плити через 10 або навіть через 5 років, але на сьогодні цей варіант – найбільш екологічний для нашого з вами життя і в плані забруднення і без того не занадто чистого повітря міської квартири, і в плані завдання шкоди природі (економне використання електрики).

РАЗОМ: газ, що згорає, виділяє шкідливі домішки і забруднює повітря. Установка витягу може розв’язати цю проблему тільки частково. Проблема забруднення повітря в процесі приготування їжі відпадає повністю, якщо користуватися плитами нового покоління – індукційними варильними панелями. Дорогий? Можливо. Але здоров’я – дорожче.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.