Олійки для волосся

Для того, щоб олія принесла максимальну користь, треба не просто її купити, але і правильно вибрати. Адже кожна з олій для волосся має різну, частенько протилежну дію: одні олії є прекрасними стимуляторами зростання волосся, інші можна використати в якості кондиціонерів, треті допоможуть зробити волосся густішим і міцнішим.
Жирні олії з прадавніх часів використовувалися жінками різних країн для поліпшення зовнішнього вигляду волосся. Сучасні пані рідко застосовують олію, оскільки бояться, що цей природний засіб не змиється повноцінно, і волосся виглядатиме жирним. Насправді, при правильному використанні олії волосся виглядатиме шовковистим і слухняним, в той же час на їх поверхні не залишиться жирного блиску. До того ж з їх допомогою можна випрямити волосся, не завдавши їм шкоди.
Спершу необхідно розібратися в тому, які види олій існують.
Види олій для волосся
Усі олії діляться на три основні види:

  1. Олії сухі, які на волоссі майже не відчуваються. Найпопулярнішою є олія виноградних кісточок для волосся. Вона має прекрасні кондиціонуючі властивості, збільшує об’єм волосся.
  2. Олії напівжирні, які миттєво вбираються в шкіру голови і у волосся. До цієї групи відносяться такі олії як мигдалева олія для волосся, олія авокадо, а також звична нам соняшникова олія.
  3. Олії жирні відносяться до третьої групи. Ці олії не дуже добре вбираються у волосся, оскільки мають більшу молекулярну масу. Такі олії важко розподіляються по поверхні волосся і погано змиваються. Найчастіше використовують такі олії як ши, макадамія, касторова. Вони є найкращим засобом для лікування ламкого і сильно пошкодженого волосся.

Одна з найпоширеніших у нас – касторова олія для волосся. Можна знайти не один десяток рецептів із застосуванням цієї олії.
Застосування олій для волосся: декілька порад
А тепер хотілося б дати декілька порад по застосуванню олій для волосся. Незалежно від того, яку олію ви виберете, перед нанесенням її необхідно трохи підігріти на водяній лазні. Тільки тоді вона вбереться повністю. Під час нанесення олійної маски рекомендується зробити невеликий масаж і тільки потім можна розподілити залишки олії по усій поверхні волосся. Масаж посилює кровообіг в шкірі голови, що позитивним чином позначиться на зростанні і зовнішньому вигляді волосся.

Теги: олійка для волосся, олійки для волосся

Коментарі 1 коментар

  • Олійки і справді мають чудовий вплив на волосся. Воно стає більш блискучим, слухняним та має здоровий вигляд. Проте їх дуже важко потім змивати. Я використовую слідуючий секрет – спочатку волосся не промиваю водою, а наношу шампунь, та інтенсивно масую, після чого можна змивати – це допомогає з першого разу позбавитися від залишків масла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *