Вправи від другого підборіддя

Після тридцяти років у деяких жінок вже починає з’являтися друге підборіддя. Переступивши сорокаріччя, практично кожна пані стикається з цією проблемою.

Є простий спосіб підтягнути область підборіддя, не витративши ні копійки, а лише виділивши на себе, кохану, п’ять хвилин в день. Виконуючи вправи від другого підборіддя, зібрані дисципліною, яка називається “фейсформінг” (фітнес для обличчя), можна в короткі терміни поліпшити свою зовнішність. Чим у більш ранньому віці почати зайняття, тим ефективніше буде результат в майбутньому.
Але, навіть якщо проблема вже впадає у вічі, виправити ситуацію реально, якщо займатися вправами п’ять днів в тиждень впродовж трьох місяців. Після цього можна трохи розслабитися і перейти до зайняття 2-3 рази в тиждень.

Вправи від другого підборіддя: розминка
Перед початком тренування лицьових м’язів необхідно вимити руки і очистити обличчя. В якості розминки потерти долоні одна об іншу, щоб вони гарненько розігрілися, і погріти руками обличчя. Треба відчути кожен вигин і ямку на своєму обличчі, щоб зарядити його власною енергією. Таке самозвгрівання прийшло до нас з древньої практики йогів. Тепер безпосередньо вправа від другого підборіддя: прикладете кулак до власне “другого підборіддя” — області під нижньою щелепою. Робити поштовхи язиком вниз, назустріч кулаку, що чинить опір, 10 разів. Після поплескати кістями область під підборіддям. Тренувати м’язи обличчя треба акуратно, не допускаючи больових відчуттів. Ще одно дуже проста вправа – висунути язик вперед і якнайдалі вниз, неначе дратуєте когось. Ви повинні робити це як можна обережніше, щоб не потягнути зв’язки. Тримати це положення доки не відчуєте втому м’язів (це вам не пасивна лазерна ліпосакція, тут треба потрудитися). Знову легко поплескати під підборіддям.

Вправи від другого підборіддя: кілька секретів
Займатися краще перед дзеркалом, уважно стежачи, щоб ніде на обличчі не утворювалися складки і зморшки, інакше позбавившись від другого підборіддя, ви ризикуєте нажити собі інші проблемні місця. Після серії вправ рекомендується протерти обличчя тоніком або шматочком льоду і нанести зволожувальний крем на усю область, включаючи шию і підборіддя.
У арсеналі фейсформінга є не лише вправи від другого підборіддя, але і для поліпшення стану області навколо очей, носогубної складки, повік і шиї. Треба тільки змусити працювати ті м’язи, які при звичайній міміці залишаються без діла. Видимого результату при регулярному зайнятті можна добитися вже через пару тижнів.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Теги: як тренувати память?, Як збільшити память