Пілінг для обличчя в домашніх умовах

Пілінг для обличчя – процедура, яку обов’язково повинна робити будь-яка жінка після 23 років. Англійське слово to peel означає “зчистити кірку”, тобто при пілінгу з шкіри видаляються відмерлі, ороговілі частки. При цьому покращується колір обличчя, шкіра ефективніше сприймає косметичні засоби догляду, у жирної шкіри зменшується вірогідність виникнення вугрів. Існує декілька видів пілінгу, але пілінг для обличчя в домашніх умовах проводиться переважно механічний.

Що таке пілінг для обличчя?

Косметична промисловість робить готові пілінги, або як їх ще називають скраби, щоб кожен міг легко зробити пілінг для обличчя в домашніх умовах. До складу усіх скрабів включені абразивні речовини, які і видаляють мертві клітини шкіри механічним способом. Наносити їх треба обов’язково на вимите теплою водою обличчя, після чого пілінг розтирається масажними рухами і у кінці процедури змивається теплою водою. Вибирати скраб для обличчя слід тієї же лінії, що і косметика, якою ви користуєтеся, щоб вони доповнювали один одного.
Проте якщо вже ми взялися робити пілінг для обличчя в домашніх умовах, то прийнятніше його, звичайно, робити з продуктів, які є на кухні у кожної хазяйки. Адже покупна косметики далеко не завжди викликає довіру. А пілінг – процедура проста і не так, що не вимагає якихось особливих засобів і умов.
Як відлущуючі частки зазвичай використовуються подрібнені абрикосові кісточки, товчена яєчна шкаралупа або злаки.

Як зробити пілінг для обличчя в домашніх умовах

Добрий результат дає пілінг з кавової гущі. Він м’яко очищає шкіру і при постійному застосуванні надає шкірі колір легкої засмаги. Змивається такий пілінг спочатку теплою, потім холодною водою. Для сухої шкіри можна розвести каву в сметані і масажувати цією масою обличчя. Після цього шкіра стає надзвичайно ніжною і бархатистою.
Для пілінгу обличчя в домашніх умовах використовується також сіль, розчинена в невеликій кількості маслинової олії. Якщо сіль (ідеально — морська) крупновата, її краще подрібнити заздалегідь в кофемолці.
Спрадавна кращим засобом для жіночої краси вважалася вівсянка. Для приготування суміші для пілінгу її перемелюють на кофемолці і змішують з медом, молоком, лимонним соком. До речі, зацукрований мед послужить і як поживна маска, і як скраб одночасно.
Хімічний пілінг в домашніх умовах
Хімічний кислотний пілінг, як правило, робиться з салоні професійним косметологом. Але, використовуючи натуральні фруктові кислоти, можна зробити хімічний пілінг обличчя в домашній умовах. У сезон дозрівання ягід, багато хто любить обкласти обличчя урожаєм з грядки. Це хороша натуральна маска, але нерідко викликає алергічні реакції. Тому перед тим як використати свіжу ягоду в косметичних цілях, треба перевірити її на алергенність, нанісши, наприклад, на зап’ястку. Після хімічного пілінгу не рекомендується перебування на сонці – це може викликати появу плям на шкірі.
Кому протипоказаний пілінг?
Власницям жирної шкіри можна робити легкий пілінг щодня (наприклад, вівсянкою). Суху і чутливу шкіру є ризик поранити грубими частками абразиву. Але 1-2 рази в тиждень шкіра потребує відлущування, особливо ближче до 40 років. Протипоказанням для пілінгу в домашніх умовах є шкірні захворювання, у тому числі вугровий висип. До речі, досить ефективно для вугрів на обличчі лікування спиртом і содою. Проте підходить не для усіх. 

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Теги: пілінг обличчя, пілінг обличчя в домашніх умовах