Фітнес для лиця

Що робить жінка, коли її зображення в дзеркалі перестає її задовольняти? Біжить в магазин або аптеку за чудодійними кремами. Вивчає джерела народних рецептів і натуральних олій від зморшок. А коли і те, і інше перестає приносити результати, починає замислюватися про підтяжку. Але, лягати під ніж хірурга – небезпечне і недешеве задоволення, а бути молодою хочеться завжди. Чи є інші методи впливу на відвислі щоки і краї губ, що опустилися? Що таке фітнес для обличчя. Поцікавимося. 

Фейсформінг (фітнес для обличчя) – що це таке?

Возможно, ви вже чули іноземне новомодне слово – фейсформінг? У перекладі з англійського означає “робимо обличчя”. Робимо самі, удома перед дзеркалом, або стоячи в пробці, або розташувавшись увечері на дивані перед телевізором. Що ж це таке? Своєрідний фітнес, тільки не для схуднення і краси фігури, а для найважливішої її частини – обличчя. Не треба дивуватися, адже обличчя, так само як і усе тіло складається з мускулатури.
Видів різних м’язів на обличчі більше 70, і вони потребують тренування, щоб зберегти свій тонус. Не варто чекати, що у такий спосіб можна прибрати мімічні зморшки, але ж не так псують вони нашу зовнішність, як в’ялі контури обличчя, що розпливлися і надає втомленого і похмурого вигляду. Про це мало замислюєшся, коли на думці прогулянки під місяцем і випускні сукні. Але з віком все частіше відображення в дзеркалі якщо не засмучує, то дивує “невже це я”?
І з цим недоліком віку покликаний боротися фітнес для особи (чи, як ще називають фейсбілдінг). Варто приділяти по 10 хвилин в день тренуванню, і результати не змусять себе чекати! Звичайно, все залежить від індивідуальних особливостей і віку, в якому ви почали займатися. У когось перші покращення помітні вже через декілька днів, а комусь доведеться добре потрудитися.
Методику фітнесу для обличчя бажаючі знайдуть без зусиль – на цю тему написана маса статей і книг. Якщо у вас є можливість отримати перші уроки у фахівця, це буде чудово, оскільки не усі вправи відразу вийде виконати правильно. М’язи, які задіяні при зайнятті, не завжди знаходять роботу в звичайному житті. Тому займатися прийнятніше без цікавих очей, щоб не викликати сміху у сторонніх спостерігачів. Покривляйтеся уволю, а натомість отримаєте підтягнутий овал обличчя і відкритий, променистий погляд.
Уся техніка фітнесу для обличчя занадто велика, щоб умістити її в одній статті, але одну з порад можете отримати прямо зараз. Частіше тримайте відкритим рот. Цим ви запобіжите появу зморшок біля губ, і зробите ваш зовнішній вигляд відкритішим і живішим. Беріть приклад з моделей – саме так вони і чинять. Якщо є можливість подивитися свої записи на відеокамері, зверніть увагу на вашу міміку — чи немає звички морщити лоб, стискати губи? І займайтеся, тренуйтеся, залишаючись молодою і привабливою на довгі роки.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Теги: фітнес для лиця, лікування піджолудочної залози