Домашні рецепти масок для обличчя

Навесні красою шкіри можуть похвалитися далеко не усі жінки. Провиною цьому є, передусім, авітамінози. В цей час в продуктах міститься мінімальна кількість вітамінів, до того ж, після зими накопичуються шлаки в організмі. Усе це позначається негативно на стані шкіри, яка стає тьмяною, сухою і починає сильно лущитися. Шкірі у весняний період катастрофічно бракує вологи, оскільки ранньою весною приміщення все ще опалюються. Від нестачі найважливіших вітамінів і нестачі сонячного світла обличчя набуває нездорового, сіро-зеленого відтінку. Таку ситуацію з поганим станом шкіри можна і треба виправляти, а допоможуть в цьому домашні рецепти масок для особи з натуральних продуктів, які нададуть шкірі відпочилого і свіжого вигляду.

Домашні рецепти масок для обличчя: основні інгредієнти
Приготування домашніх масок для обличчя є дуже захоплюючим зайняттям. Можна експериментувати із складом маски, підбираючи для своєї шкіри найефективніші компоненти, які вмить реанімують шкіру.
Основні інгредієнти домашніх масок – це фрукти, вітаміни в масляному розчині, овочі, ягоди, яйце, мед.
Додатково знадобляться і ефірні олії, але придбавати їх треба тільки в перевірених магазинах, оскільки їх часто підробляють. Для маски знадобиться всього дві-три краплі ефіру, найбільше відповідного для вашої шкіри.
Найбільш ефективні у боротьбі за красу обличчя і його свіжість ефірні олії герані, грейпфрута, троянди і рожевого дерева, розмарину і імбиру. Добрі результати дає і сандал, проте його рідко використовують через дуже високої вартості і специфічний аромат.

Домашні рецепти масок для обличчя: трохи про ефіри
Безумовно, використати для масок та і у будь-яких інших косметичних цілях треба олії натуральні, які на жаль дуже рідко можна зустріти у продажу. Справжні ефірні олії не можуть коштувати дешево, якщо в аптеці на вітрині стоїть ефірна олія вартістю в двадцять гривень – це відверта підробка. Вартість ефірних олій сьогодні не може бути нижча двохсот гривень.
Але навіть якщо ефірні олії придбані справжні і високоякісні, їх треба використати правильно. Тут діє правило “краще менше, чим більше”: чим більше ефіру буде додано в маску, тим більше вірогідності виникнення опіку.
Не варто такі олії наносити і в чистому вигляді на шкіру, навіть в мінімальних кількостях, їх треба заздалегідь розчинити в якому-небудь жирному продукті, сметані, наприклад, у вершках. Для однієї маски досить тільки пари крапель улюбленої олії.
Розмарин і грейпфрут посилюють кровообіг, а це покращує колір обличчя.
Лимон трохи вибілює шкіру, стягує пори і регулює роботу сальних залоз.
Троянда і герань сприяють омолоджуванню шкіри і розгладжують зморшки.
Основа
Густий квітковий мед чи жирна сільська сметана можуть стати відмінною основою для маски. Ці компоненти живлять шкіру і відновлюють захист клітин. Можна використати кожного з цих компонентів окремо або змішувати їх при приготуванні однієї маски.
А якщо тече?
Деякі овочеві або ягідні маски сильно течуть і не тримаються на обличчі, тому до складу таких домашніх масок для обличчя бажано додатково додавати трохи борошна, крохмалю або сухого молока. Не бійтеся, така добавка нейтральна і не погіршить якості продукту, що наноситься. Так, наприклад, при приготуванні огіркової маски можна додати столову ложку сухого молока або вершків. Подібна маска прекрасно стягує пори, освітлює шкіру і омолоджує її.
Якщо все-таки до борошна і крохмалю довіри немає, можна використати звичайну марлю. Її необхідно заздалегідь скласти у декілька разів, а потім прорізати три отвори – для очей і рота.Тепер залишається тільки подрібнити ягоди або овочі у блендері і в цьому пюре змочити марлю. Кладемо марлю на обличчя на чверть години, а потім, знявши маску (у прямому розумінні слова ), умиваємося теплою водою.
Надмірно рідку маску можна загущувати додаванням косметичної глини. Для сухої шкіри підійде каолін (біла глина), а для жирної краще використати чорну або зелену глину.
Для власниць жирної шкіри можна узяти косметичну глину і в чистому вигляді з додаванням невеликої кількості теплого молока або вершків. При сухій шкірі в глиняну маску рекомендується додати рослинні олії, наприклад, оливкове, сасанкви або жожоба. Така маска не лише ефективно зволожить шкіру навесні, але і очистить її.

Домашні рецепти масок для особи: правильно поєднуємо
Поєднання інгредієнтів в масці має велике значення. Для кожного воно підбирається методом проб і помилок. Як чужі ради при купівлі одягу зазвичай бувають даремні, так і чужі рецепти масок швидше за все не матимуть належної дії. Проте є і загальні рекомендації.
Добрий результат дають і однокомпонентні маски, наприклад, з однієї полуниці або вареної картоплі. Хоча ефект від них не такий вражаючий, як від багатокомпонентних. Тут головне знати, що з чим можна змішувати.
З медом, наприклад, дуже добре поєднувати сік малини, полуниці або апельсина. А із сметаною – дрібно подрібнена зелень петрушки або салату.
Найідеальнішим компонентом для домашніх масок, що живлять, пом’якшують і тонізують шкіру, є вівсяні пластівці. З них можна робити не лише маски, але і делікатні пілінги.
Правила нанесення
Важливо не лише знати, як зробити маску, але і як правильно її накласти. Для кожної маски існують свої тонкощі, які зазвичай пізнаються досвідченим шляхом, проте загальні правила такі:

  • маски накладаються тільки на чисту шкіру;
  • тримати маску треба 15-20 хвилин;
  • змивати маску водопровідною водою украй не бажано. Краще всього скористатися мінеральною або хоч би охолодженою кип’яченою водою;
  • після будь-якої маски треба нанести поживний крем;
  • робити маски бажано регулярно – 2 рази в тиждень.

І не забувайте, що свіжість обличчя залежить не лише від масок, але і від правильного харчування і повноцінного сну.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Калуш, Дрогобич, Житомир, Стрий, Виноградів, Полтава, Біла Церква, Коломия, Кам’янець-Подільський, Самбір, Одеса, Запоріжжя, Червоноград, Харків, Дніпро, Чернігів, Новояворівськ, Жовква, Золочів – відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Теги: маски для лиця в домашніх умовах, маски для лиця від прищів в домашніх умовах